תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » דיסקורד לא תימכר למיקרוסופט; רוצה לצאת להנפקה
לא רוצה להיות עוד חלק בתאגיד עצום. דיסקורד

דיסקורד לא תימכר למיקרוסופט; רוצה לצאת להנפקה

החברה, שמציעה פלטפורמת תקשורת שמיועדת בעיקר לשוק הגיימינג, פרשה מהשיחות עקב רצונה להישאר עצמאית ולא להיבלע בתוך תאגיד ענק

מאת 21 באפריל 2021, 15:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חודש לאחר שדווח שמיקרוסופט נמצאת במשא ומתן לרכישת דיסקורד, שפונה בעיקר לשוק הגיימינג, החליטה האחרונה לסגת מהשיחות – כך פרסם אתמול (ג') הוול-סטריט ג'ורנל. לפי גורמים יודעי דבר, החליטו בדיסקורד לוותר על 10 מיליארד הדולרים שהענקית מרדמונד הציעה לה לטובת הנפקה עצמאית שתתרחש בעתיד "הלא רחוק", כלשונם.

דיסקורד, שמציעה פלטפורמה שבה אנשים יכולים לתקשר בכל אמצעי שקיים, כולל סרטוני וידיאו וטקסט, קמה בעיקר כדי לשרת את שוק הגיימרים הצומח בהתמדה, אבל מאז הפכה לפלטפורמה שבה נפגשות קבוצות וירטואליות רבות, כמעט בכל תחום. היא אף כיוונה לשם עם מסע פרסום תחת הכותרת "מקום שבו אפשר לדבר".

מיקרוסופט התעניינה בה מאחר שהפלטפורמה שלה כבר מכילה 100 מיליון משתמשים חודשיים פעילים, ומעבר לכך – בגלל השוק המתעורר של אפליקציות שמבוססות על קבוצות שיחה קוליות. סיבה נוספת היא ההקשרים שבהם פועלת הנרכשת הפוטנציאלית בעולם הגיימינג, שמיקרוסופט רוצה לטפח לטובת הקונסולות שלה.

בדיסקורד לא סיפקו הסבר להפסקת השיחות, וההערכה בשוק היא שהחברה מעדיפה לפעול עצמאית ולא במסגרת של חברת ענק, שבה היא תהיה רק עוד מוצר. בנוסף, עלתה הערכה שלפיה ניסיון הרכישה בידי מיקרוסופט יוביל לבדיקה מקיפה שיבצעו גופי הרגולציה השונים – מה שיעכב את מימוש העסקה.

דיסקורד לא תימכר למיקרוסופט; רוצה לצאת להנפקה Reviewed by on . חודש לאחר שדווח שמיקרוסופט נמצאת במשא ומתן לרכישת דיסקורד, שפונה בעיקר לשוק הגיימינג, החליטה האחרונה לסגת מהשיחות - כך פרסם אתמול (ג') הוול-סטריט ג'ורנל. לפי גו חודש לאחר שדווח שמיקרוסופט נמצאת במשא ומתן לרכישת דיסקורד, שפונה בעיקר לשוק הגיימינג, החליטה האחרונה לסגת מהשיחות - כך פרסם אתמול (ג') הוול-סטריט ג'ורנל. לפי גו Rating: 0

הגיבו