תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: סוזן זאהר, קוד-וליו
סוזן זאהר, מהנדסת תוכנה ומובילת צוות פיתוח, קוד-וליו. צילום: קוד-וליו

נשים ומחשבים: סוזן זאהר, קוד-וליו

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● והפעם: סוזן זאהר, מהנדסת תוכנה ומובילת צוות פיתוח בחברת קוד-וליו (CodeValue)

מאת 13 באפריל 2021, 13:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם ותפקיד: סוזן זאהר, מהנדסת תוכנה ומובילת צוות פיתוח של מערכת המאפשרת פענוח חומר מודיעיני ויזואלי במרחב בחברת קוד-וליו (CodeValue).

ותק בתחום הפיתוח: 3.5 שנים.

השכלה: בעלת תואר BSc בהנדסת תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע מהטכניון. את השירות הלאומי שלי ביצעתי במכינה קדם צבאית כרם-אל.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

בעיקר הרבה סקרנות ועניין בכל מה שקשור לשינויים וחידושים בכל תחום, מה שמביא אותי בפרט לפיתוחים טכנולוגיים. בנוסף, יש את הרצון להשפיע ולתרום לחברה שלנו, וכמי שמאמינה בטכנולוגיה בחרתי בה כדי שתהיה לי היכולת להשפיע בהווה ובעתיד.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?

יש תחושה שבמקצוע שלנו יש פחות אפליה, אני כן מאמינה שיש הרבה נשים באיזשהו שלב בקריירה שלהן שחוות סיטואציות שונות של אפליה, וכנשים אנחנו צריכות להילחם בזה בכל דרך אפשרית.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?

לשמחתי לא נתקלתי אישית באפליה על רקע מגדרי, ההיפך – תמיד הרגשתי שהיותי אישה זה יתרון במקצוע שלנו ושאנחנו הנשים מביאות צבע אחר לתחום.

נשים ומחשבים: סוזן זאהר, קוד-וליו Reviewed by on . שם ותפקיד: סוזן זאהר, מהנדסת תוכנה ומובילת צוות פיתוח של מערכת המאפשרת פענוח חומר מודיעיני ויזואלי במרחב בחברת קוד-וליו (CodeValue). ותק בתחום הפיתוח: 3.5 שנים. שם ותפקיד: סוזן זאהר, מהנדסת תוכנה ומובילת צוות פיתוח של מערכת המאפשרת פענוח חומר מודיעיני ויזואלי במרחב בחברת קוד-וליו (CodeValue). ותק בתחום הפיתוח: 3.5 שנים. Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    lk

    תותחית סוזי, מקסימה ומוכשרת

הגיבו