תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: רותי אביאל, איטון ישראל
רותי אביאל, מנהלת תחום POWER QUILITY באיטון ישראל. צילום: ניב קנטור

נשים ומחשבים: רותי אביאל, איטון ישראל

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● והפעם: רותי אביאל, מנהלת תחום POWER QUILITY באיטון ישראל

מאת 5 באפריל 2021, 10:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם ותפקיד: רותי אביאל, מנהלת תחום POWER QUILITY באיטון ישראל.

ותק בתפקיד: שנתיים.

תפקידים קודמים: מנהלת שותפים עסקיים בוריטאס ומנהלת מכירות commercial  בסימנטק.

השכלה ושירות צבאי:  לימודי תואר ראשון במדעי החברה ושירות צבאי בחיל המודיעין.

משפחה: נשואה לישי + 2 ילדים – אור בת 20 , דניאל בן 16.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

אני אוהבת לעבוד בסביבה טכנולוגית שמשתנה במהירות ולראות כיצד הפיתוחים החדשים תורמים לאיכות החיים שלנו. למעשה, הטכנולוגיה סביבנו משתנה כל הזמן מבלי שאנו מודעים לכך, ומבלי שרוב האנשים מבינים את הפיתוחים והמשאבים המושקעים על מנת שהחיים שלנו יהיה כל כך נוחים. אני מאמינה שבמדינה כמו שלנו, שבה אנו מאמצים מוקדם טכנולוגיות חדשות, התחום הינו אף יותר משמעותי.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?

בתחום ה-IT  יש מספר רב של נשים, מה שמאוד משמח אותי באופן אישי. בתחום האנרגיה והחשמל אני רואה פחות נשים, ואני חושבת שכבר בגילאי בית הספר יש לעודד השתתפות של ילדות ונערות בלימודים טכנולוגיים. אין ספק שככל שאחוז השתתפות של נשים גבוה יותר כך התעשייה תהיה שוויונית יותר.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?

לשמחתי, אני נמצאת היום בחברה שדוגלת בגיוון והכלה לא רק בסיסמאות אלא הלכה למעשה, וגם בעבר זכיתי לעבוד במקומות שבהם הסתכלו על הפעילות של האדם ללא קשר למגדר שלו.

נשים ומחשבים: רותי אביאל, איטון ישראל Reviewed by on . שם ותפקיד: רותי אביאל, מנהלת תחום POWER QUILITY באיטון ישראל. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: מנהלת שותפים עסקיים בוריטאס ומנהלת מכירות commercial  בסימנטק. שם ותפקיד: רותי אביאל, מנהלת תחום POWER QUILITY באיטון ישראל. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: מנהלת שותפים עסקיים בוריטאס ומנהלת מכירות commercial  בסימנטק. Rating: 0

הגיבו