תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מטריקס קלאודזון קיבלה ממיקרוסופט הסמכת שותף Expert MSP
הלית איתן, סמנכ''לית חטיבת השותפים, מיקרוסופט ישראל. צילום: מיקרוסופט

מטריקס קלאודזון קיבלה ממיקרוסופט הסמכת שותף Expert MSP

ההסמכה מעידה על היות החברה שותפה נבחרת של ענקית הטכנולוגיה בתחום הענן ● הלית איתן, סמנכ''לית חטיבת השותפים במיקרוסופט ישראל: "שיתוף הפעולה יאפשר לנו להמשיך ולקדם בישראל את בשורת הטרנספורמציה הדיגיטלית"

מאת 14 במרץ 2021, 11:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל
מטריקס קלאודזון

מטריקס קלאודזון

מטריקס קלאודזון – חברת הענן של מטריקס, המתמחה בהטמעה, פיתוח ושירותים מנוהלים בסביבות Multi-Cloud בכל סוגי המודלים, מ-IaaS ועד SaaS, בענן ציבורי, פרטי והיברידי – קיבלה את הסמכת Azure Expert Managed Services Partner של מיקרוסופט. מדובר בהסמכה ברמה הגבוהה ביותר של מיקרוסופט, הניתנת לשותפים נבחרים המובילים את תחום הענן.

עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בענן הציבורי, מטריקס קלאודזון מספקת פתרונות ושירותים מתקדמים במעבר לענן הציבור, כגון תכנון ארכיטקטורה, שירותי ייעוץ, אבטחת מידע, שירותים מנוהלים, מודרניזציה של תשתיות ואפליקציות הארגון וניהול פיננסי מתמשך, עם התמחויות ב-DevOps , Big Data, אבטחת מידע, שילוב פתרונות SaaS חדשניים, ותמיכה שוטפת בסביבות ענן של לקוחותיה. מטריקס קלאודזון מספקת ומטמיעה עשרות של פתרונות Microsoft ובמרכזן מיגרציה, ניהול וחדשנות על פלטפורמת הענן הציבורי של מיקרוסופט, Azure.

טיפוח סביבה עסקית מוטת קהילה

תכנית השותפים של מיקרוסופט נועדה להעצים את פעילותם העסקית והמצוינות המקצועית של שותפי מיקרוסופט ברחבי העולם, על ידי טיפוח סביבה עסקית מוטת קהילה. קהילה זו מקדמת את שיתופי הפעולה ומקדמת הזדמנויות עסקיות משותפות, מתוך רצון לתת ערך ללקוחות המעוניינים לעבור תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית.

שותפי מיקרוסופט ברחבי העולם נחלקים למספר רמות הכשרה, כאשר הרמה הגבוהה ביותר, כאמור, הינה Expert MSP וכוללת כ-80 שותפים ברחבי העולם, מהם שישה בישראל.

על מנת להפוך לשותף Expert MSP, השותף המקצועי ביותר לתחום ה-Azure של מיקרוסופט, הארגון נדרש להוכיח לאורך זמן יכולות טכניות גבוהות ביותר, ולעבור ביקורת חיצונית ניטרלית, הבוחנת מגוון תחומים, ביניהם אופרציה, הטמעה, מכירות ושיווק. הסמכה זו ניתנת לשנה אחת בלבד, ולאחר מכן נבחנת מחדש.

עדי הייניש, מנכ"ל מטריקס קלאודזון. צילום: עומר ברש

עדי הייניש, מנכ"ל מטריקס קלאודזון. צילום: עומר ברש

"הסמכה זו תאפשר לנו לחזק את הערך ולהרחיב את סל הפתרונות"

הסמכת Azure Expert MSP תאפשר למטריקס קלאודזון לקבל עדיפות וגישה נרחבת למשאבים, לניסיון ולתמיכה של מיקרוסופט, וכפועל יוצא להעניק ללקוחות מיקרוסופט מענה מתקדם מקצה לקצה בפלטפורמת Azure. ליכולות אלה חשיבות רבה במיוחד, בעיקר מול ארגונים גדולים במשק הישראלי, בהם גופים ממשלתיים וציבוריים ועוד, על רקע בשורת הקמת הדטה סנטר של מיקרוסופט בישראל. עבור ארגונים אלה, תוכל מטריקס קלאודזון לתת את מעטפת השירותים המלאה למעבר או שדרוג לסביבות אלו, מבוססות Azure ופתרונות 365.        

ההסמכה, Azure Expert MSP, שהוענקה למטריקס קלאודזון, הינה חלק מתכנית השותפים הבינלאומית של מיקרוסופט. ההסמכה התקבלה לאחר עמידה בקריטריונים מחמירים של מיקרוסופט העולמית ועמידה בביקורת חיצונית, ואחרי שהוכיחה את יכולותיה הייחודיות כ-Cloud Service Provider –  וכמו כן הוכיחה ביצוע וידע טכנולוגי גבוה בפרויקטים משמעותיים במשק.

מטריקס קלאודזון הכשירה אנשי צוות מומחים בארגון, בעלי שם בתחומי ייעוץ, אינטגרציה, פיתוח וחדשנות בסביבות מיקרוסופט. צוותים אלו כבר מעניקים ללקוחותיה מענה רחב והוליסטי בכל ההיבטים הרלוונטיים – משירותים ואפיון צרכים ועד פיתוח פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית.

עדי הייניש, מנכ"ל מטריקס קלאודזון: "אנו שמחים לקבל את ההסמכה המשמעותית ביותר של מיקרוסופט. בהסתכלות קדימה לשנים הקרובות, ובמיקוד של קלאודזון בחדשנות טכנולוגית, הסמכה זו תאפשר לנו לחזק את הערך ולהרחיב את סל הפתרונות שאנחנו מספקים ללקוחותינו סביב האקוסיסטם של מיקרוסופט".

לדברי הלית איתן, סמנכ"לית חטיבת השותפים, מיקרוסופט ישראל: "עם קבלת ההסמכה, שיתוף הפעולה בין מטריקס קלאודזון ומיקרוסופט יאפשר לנו להמשיך ולקדם בישראל את בשורת הטרנספורמציה הדיגיטלית ויסייע למגוון הארגונים והעסקים הישראליים לעבור לתשתית ענן, במיוחד עם הקמתו הצפויה של הדטה סנטר של מיקרוסופט בישראל. מטריקס קלאודזון, מביאה עימה ידע וניסיון עסקי ומקצועי במערכות הענן של מיקרוסופט, ואין לי ספק שהמשך עבודתנו המשותפת יקדם חדשנות ומצוינות במשק הישראלי כולו".

מטריקס קלאודזון קיבלה ממיקרוסופט הסמכת שותף Expert MSP Reviewed by on . [caption id="attachment_334002" align="alignleft" width="300"] מטריקס קלאודזון[/caption] מטריקס קלאודזון - חברת הענן של מטריקס, המתמחה בהטמעה, פיתוח ושירותים מנ [caption id="attachment_334002" align="alignleft" width="300"] מטריקס קלאודזון[/caption] מטריקס קלאודזון - חברת הענן של מטריקס, המתמחה בהטמעה, פיתוח ושירותים מנ Rating: 0

הגיבו