תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סלברייט מגייסת 100 עובדים – ומאמצת מודל עבודה היברידי
יוסי כרמיל, מנכ"ל סלברייט. צילום: שלומי יוסף

סלברייט מגייסת 100 עובדים – ומאמצת מודל עבודה היברידי

החברה מחפשת להרחיב את כוח האדם שלה בעובדים בשלל תפקידים ● העובדים הקיימים במטה ובמרכז המו"פ שלה בפתח תקווה יעבדו שלושה ימים בשבוע מהמשרד ויומיים מהבית, במודל מעניין למדי

מאת 2 במרץ 2021, 18:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת המודיעין הדיגיטלי סלברייט הודיעה היום (ג') כי היא תגייס במהלך השנה כ-100 עובדים, מרביתם בישראל. מתחילת השנה היא צירפה לשורותיה כ-60 עובדים – כמחציתם בארץ והשאר בארצות הברית ובאירופה – והיא מתעתדת לגייס בחודשים הקרובים כ-40 נוספים. עובדי החברה בישראל חזרו בשבוע שעבר לעבודה חלקית במשרדים, עם ההקלות בסגר וכחלק מאימוץ מודל עבודה היברידי שבו היא נוקטת.

סלברייט מציעה פתרונות תוכנה וכלים אנליטיים, שמטרתם להאיץ חקירות ולהתמודד עם המורכבות הגוברת שבאתגרי פשיעה ואבטחה בעידן הדיגיטלי. החברה מעסיקה כ-800 עובדים, והפתרונות שלה משמשים ארגוני אכיפת חוק, גופי ממשל, תאגידים וארגונים ביותר מ-150 מדינות.

בין היתר, מגייסת החברה מתכנתים, מהנדסי תוכנה, חוקרי סייבר ואנשי DevOps למטה שלה ולמרכז הפיתוח בפתח תקווה. בנוסף, יגוייסו עובדים במגוון תפקידים, כמו: מנהלי מכירות בכירים, אנשי ומנהלי מוצר, תפעול, מערכות ניהול מידע, Compliance, אנליסטים, כספים, מנהלי פרויקטים, מגייסים למחלקת משאבי האנוש, אנשי IT ומהנדסי רשת.

"משרדים ביתיים", "שכונות משרדיות" ו-"עמדות צפות"

בשבוע שעבר החלה סלברייט ליישם את מודל העבודה ההיברידי שעליו שקדה בחודשים האחרונים, והחזירה את כל עובדיה בישראל למשרדים בפארק עופר פתח תקווה. אלה עובדים כעת שלושה ימים מהמשרד ויומיים מהבית, ב-"משרד ביתי", שהחברה סייעה להם לצייד ולעצב.

בסלברייט אומרים כי הם ביצעו את התהליך בחשיבה משותפת עם העובדים. בין היתר, הם הקימו "שכונות", שמאפשרות לעובדים שנוטלים חלק בכל אחת מהן לעבוד ביחד; הקימו "עמדות צפות" בכל "שכונה", שמסייעות לעובדים אחרים שמצטרפים אליה כאשר נדרש ממשק עבודה משותף; פיתחו אפליקציה שמאפשרת להזמין מראש "עמדות צפות"; התקינו תאי טלפון פרטיים בכל קומה; הגדילו את מספר חדרי הישיבות והטמיעו מערכות סינון אוויר שהעובדים יכולים לסרוק ולבדוק.

"הגידול המהיר של סלברייט פותח מגוון אפשרויות בתוך החברה, בפני עובדים חדשים ו-ותיקים כאחד", אמר יוסי כרמיל, המנכ"ל. הוא ציין כי "אחרי חודשים ארוכים של עבודה מרחוק הגענו למסקנה שחוויית העובד האופטימלית תהיה במודל ההיברידי, ואנחנו גאים להיות מהחברות הראשונות בהיי-טק הישראלי שכבר מיישמות את המודל בשטח".

סלברייט מגייסת 100 עובדים – ומאמצת מודל עבודה היברידי Reviewed by on . חברת המודיעין הדיגיטלי סלברייט הודיעה היום (ג') כי היא תגייס במהלך השנה כ-100 עובדים, מרביתם בישראל. מתחילת השנה היא צירפה לשורותיה כ-60 עובדים - כמחציתם בארץ ו חברת המודיעין הדיגיטלי סלברייט הודיעה היום (ג') כי היא תגייס במהלך השנה כ-100 עובדים, מרביתם בישראל. מתחילת השנה היא צירפה לשורותיה כ-60 עובדים - כמחציתם בארץ ו Rating: 0

תגובות (3)

 • Avatar

  נדב

  פשש… כל הכבוד! חשבו כמה חודשים על מודל עבודה היברידי- חדשני ומקורי ממש.
  אין ספק שהמון חברות יאמצו את המודל המהפכני של סלברייט שלא לדבר על ה"שכונות" שזה ממש גאוני.
  לא יאמן כמה בולשיט החברה הזאת מייצרת.

 • Avatar

  Oshrat

  גדול! מה שבכל חברה נורמלית עושים בישיבה אחת או שתיים לקח בסלברייט כמה חודשים
  מה המיוחד פה? סביבה היברידית? שכונות?
  אהבתי במיוחד את המשפט שסלברייט היא החברה הראשונה שמיישמת את המודל הזה.
  יכול להיות שמשהוא שכח לקחת את הכדורים?

 • Avatar

  Eldad K.

  תשובה ל – Oshrat
  כשיש לך גוף HR מנופח ( C level + 2 x VP + 4x Director j ) חייבים להצדיק את הקיום שלו
  הפחד הגדול הוא שמשהוא בטעות ירים את הראש ויבין שאין ממש הצדקה לזה…
  כשיש פרוייקט שנמשך כשנה זה משנה את התמונה לגמרי.
  בגדול חייבו את העובדים להגיע 3 ימים בשבוע בקפסולות. כל השאר בזוורדים הזויים.

הגיבו