תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עובדי סייברארק התגייסו לסייע בניקוי הזפת בחוף פלמחים
הצוות של סייברארק בפעולה. צילום: סייברארק

עובדי סייברארק התגייסו לסייע בניקוי הזפת בחוף פלמחים

מאת 25 בפברואר 2021, 12:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעקבות אסון הזפת לאורך חופי ישראל, התגייס צוות של עובדי חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk) ויצא לסייע בניקוי חוף פלמחים.

העובדים, מכלל מחלקות החברה, הגיעו לחוף כשהם מצוידים בכפפות, בשקיות זבל ובמגרפה. העובדים הגיעו להספקים טובים באיסוף, והבטיחו לחזור שוב למלאכת ההצלה אם יהיה צורך.

בסייברארק אומרים: "כחברה אנו מקפידים באופן קבוע לשמור על הסביבה קודם כל אצלנו בבניין ובסביבתנו הקרובה, כך שהמודעות למחזור, להגנה על הטבע והגברת מודעות מלווה אותנו בחיי היומיום במשרדים. עבורנו היה רק טבעי שנרצה לעזור כשקורה אסון אקולוגי בסדר גודל כזה. אנו מודים לרשות הטבע והגנים על ארגון המבצע החשוב הזה והזכות לסייע".

עובדי סייברארק התגייסו לסייע בניקוי הזפת בחוף פלמחים Reviewed by on . בעקבות אסון הזפת לאורך חופי ישראל, התגייס צוות של עובדי חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk) ויצא לסייע בניקוי חוף פלמחים. העובדים, מכלל מחלקות החברה, הגיעו בעקבות אסון הזפת לאורך חופי ישראל, התגייס צוות של עובדי חברת הסייבר הישראלית סייברארק (CyberArk) ויצא לסייע בניקוי חוף פלמחים. העובדים, מכלל מחלקות החברה, הגיעו Rating: 0

הגיבו