תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מה מתכננת לנו סמסונג בתחום ה-AR?
הולכת בעקבות אפל. סמסונג. צילום: BigStock

מה מתכננת לנו סמסונג בתחום ה-AR?

שני סרטונים שפרסם בטוויטר המדליף הידוע WalkingCat מציגים את החזון של סמסונג למשקפי העתיד, והוא נראה ממש עתידני ומלהיב

מאת 22 בפברואר 2021, 12:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המדליף המוכר WalkingCat פרסם בטוויטר שני סרטונים, המייצגים אולי את החזון של סמסונג לגבי משקפי המציאות הרבודה שהיא מתכננת, ונראה שהיא מתכוונת לתת פייט לאפל (Apple), שלאחרונה התפרסמו שמועות רבות על תוכניותיה בתחום.

הסרטון הראשון, של גירסת משקפי ה-Lite, מציג משקפיים המיועדים לשימוש יום יומי, ולאפשר צפייה בסרטים, שיחות וידיאו ואפילו לבצע משימות עבודה בעזרת מסך וירטואלי, וללא מסך גדול מסורתי. יהיה להם גם מצב "משקפי שמש", שיכהה את צבע העדשות בשעת הצורך.
הסרטון השני, "המחשוב הלביש הבא", מציג גירסת תלת מימד הולוגרפית, עתידנית ממש, כמו, למשל, פגישה עם אנשים שהולוגרפיות שלהם מופיעות מול המשתמש, וכד'.

עד כמה קרוב לביצוע מה שסמסונג מתכננת – לא ידוע, וסביר להניח שאנחנו עדיין מצויים במרחק שנים ממנו, אבל הסרטונים מייצגים אולי את החזון שסמסונג שואפת לממש, והוא נראה מלהיב.

שימושי מציאות מלאכותית ורבודה נחשבים לאחת החזיתות הטכנולוגיות, שחברות רבות, בהן מיקרוסופט, אפל ועוד, משקיעות כדי לחקור את ישימותן ולהביאן לשווקים.

מה מתכננת לנו סמסונג בתחום ה-AR? Reviewed by on . המדליף המוכר WalkingCat פרסם בטוויטר שני סרטונים, המייצגים אולי את החזון של סמסונג לגבי משקפי המציאות הרבודה שהיא מתכננת, ונראה שהיא מתכוונת לתת פייט לאפל (Appl המדליף המוכר WalkingCat פרסם בטוויטר שני סרטונים, המייצגים אולי את החזון של סמסונג לגבי משקפי המציאות הרבודה שהיא מתכננת, ונראה שהיא מתכוונת לתת פייט לאפל (Appl Rating: 0

הגיבו