אילון מאסק למשקיעים הגדולים בדוג'קוין: תמכרו!

מאסק, שכבר הצהיר שהדוג'קוין הוא המטבע הווירטואלי המועדף עליו, מוכן לשלם להם "דולרים אמיתיים", כדי להקטין את הריכוזיות – "שהיא הבעיה האמיתית", לדבריו

הופך לקריפטו מצליח. דוג'קוין. אילוסטרציה: BigStock

אילון מאסק, מהחובבים הגדולים של הדוג'קוין, קורא למשקיעים שמחזיקים בהרבה יחידות מהמטבע הווירטואלי למכור, ומציע לשלם להם סכומי כסף תמורת זה. בציוץ שפרסם שלשום (א') הוא הביע דאגה שלמעט מדי אנשים יש יותר מדי מטבעות דוג'קוין.

הדוג'קוין החל ב-2013 כבדיחה על עולם הקריפטו, אבל מאז נשאר בשוק. מאסק הצהיר לא מכבר שמדובר במטבע הווירטואלי החביב עליו, ואף צייץ תמונה שבה הוא נראה נושא את תמונת הכלב, שמהווה את סמלו של הדוג'קוין, בפרפראזה על תמונה מהסרט מלך האריות.

בסדרת הציוצים האחרונה שלו על המטבע, משלשום, הוא כתב: "אם המחזיקים הגדולים בדוג'קוין ימכרו את רוב המטבעות שלהם, הם יקבלו את התמיכה המלאה שלי. לדעתי, הסוגיה האמיתית היחידה כאן היא יותר מדי ריכוזיות.. אשלם להם דולרים אמיתיים אם הם יעשו זאת".

מיד לאחר הציוץ של מאסק שער הדוג'קוין קפץ, אבל לאחר מכן הוא ירד לשפל של 4.8 סנט ליחידה. בהמשך הוא שב לעלות, ונכון לכתיבת שורות אלה הוא שוב יורד – הפעם ב-6.5%, לשער של קצת יותר מ-5.5 סנט. שער השיא של הדוג'קוין, 8.7 סנט ליחידה, נרשם לפני תשעה ימים, לאחר שסלבס כמו סנופ דוג הצטרפו למאסק בתמיכה במטבע.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים