תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » באג ב-fleets של טוויטר: ניתן לצפות בהודעות נעלמות גם לאחר 24 שעות
לא נעים. באג בתכונת fleets החדשה של טוויטר

באג ב-fleets של טוויטר: ניתן לצפות בהודעות נעלמות גם לאחר 24 שעות

משתמשים גילו באג בתכונת fleets של טוויטר, שמאפשר לצפות בהודעות גם לאחר 24 שעות, וגרוע מכך – הצצה לפוסטים ● טוויטר: "אנו עובדים על תיקון שיופץ במהרה"

מאת 23 בנובמבר 2020, 13:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הודעות נעלמות, שלא נעלמות? כמה ימים בלבד לאחר שטוויטר (Twitter) השיקה את fleets – הודעות שנעלמות לאחר 24 שעות, גילו בה משתמשים באג, שמאפשר לצפות בהודעות גם לאחר 24 שעות, וגרוע מכך – הצצה לפוסטים.

הבאג, שדווח לראשונה ב-TechCrunch, מאפשר למשתמשי טוויטר לצפות בהודעות  fleets בחשבונות ציבוריים ואף להוריד אותן בלי שהמחבר יקבל על כך התראת קריאה או אפילו על זהות קורא ההודעה.

המשמעות היא, שאנשים יכולים להציץ לפוסטים ללא ידיעת בעל החשבון באמצעות כלי שדווקא אמור לסייע לו להרגיש חופשי יותר.

טוויטר הגיבה לכך, והודיעה כי היא מטפלת בבעיה. "אנו מודעים לבאג שמאפשר גישה לתוכני Fleets גם לאחר 24 שעות", ציין דובר החברה, "ואנו עובדים על תיקון שיופץ במהרה". עוד ציינה החברה, כי לאחר התיקון לא תתאפשר גישה להודעות fleets לאחר שתוקפן פג גם אם יש להם כתובת URL.

באג ב-fleets של טוויטר: ניתן לצפות בהודעות נעלמות גם לאחר 24 שעות Reviewed by on . הודעות נעלמות, שלא נעלמות? כמה ימים בלבד לאחר שטוויטר (Twitter) השיקה את fleets – הודעות שנעלמות לאחר 24 שעות, גילו בה משתמשים באג, שמאפשר לצפות בהודעות גם לאחר הודעות נעלמות, שלא נעלמות? כמה ימים בלבד לאחר שטוויטר (Twitter) השיקה את fleets – הודעות שנעלמות לאחר 24 שעות, גילו בה משתמשים באג, שמאפשר לצפות בהודעות גם לאחר Rating: 0

הגיבו