תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש בטוויטר: fleets – ציוצים שנעלמים לאחר 24 שעות
חייבות להתאמץ יותר במלחמה בפייק ניוז. טוויטר ופייסבוק. צילום: BigStock

חדש בטוויטר: fleets – ציוצים שנעלמים לאחר 24 שעות

בדומה למה שקיים כבר בווטסאפ, בסנאפצ'ט ובאינסטגרם – גם בטוויטר תהיה אפשרות לפרסם ציוצים שייעלמו לאחר 24 שעות ● הודעות fleets כפופות לאותם כללים כמו ציוצים רגילים

מאת 18 בנובמבר 2020, 15:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טוויטר (Twitter) השיקה ברחבי העולם תכונת הודעות נעלמות, שהיא מכנה אותה fleets – שתעלים ציוצים לאחר 24 שעות, בדומה למה שהשיקה פייסבוק בווטסאפ באחרונה ולמה שקיים גם בסנאפצ'ט ובאינסטגרם.

"חלק מכם אומרים לנו שציוצים לא נוחים בגלל תחושת הפומביות והקביעות, והלחץ לאסוף ריטוויטים ולייקים", אמר ג'ושוע האריס מנהל העיצוב בטוויטר. "כעת, כשהם נעלמים אחרי יום, fleets מסייעת לאנשים לחוש יותר בנוח כשהם משתפים מחשבות אישיות או ארעיות, דעות או רגשות".

בתוך כך, נשמעה ביקורת מפי משתמשים, שהביעו חשש כי התכונה החדשה יוצרת הזדמנויות להטרדה מקוונת, כמו האפשרות להודעות ישירות, או היכולת של כותבי הציוצים הנעלמים לתייג אנשים שחסמו אותם. טוויטר הגיבה לכך ואמרה, כי היא מקשיבה לתגובות ועובדת על תיקונים כדי לענות על חששות מעין אלה.

הודעות fleets יכולות לכלול טקסט, תמונות ווידיאו והן יהיו זמינות בראש ציר הזמן בפרופיל של השולח.

על רקע הלחץ המופעל על הרשתות החברתיות לפקח טוב יותר על שיח אלים ועל ידיעות כזב ויראליות, ציינה דוברת טוויטר, ליז קלי, כי הודעות fleets כפופות לאותם כללים כמו ציוצים רגילים, והחברה תוסיף להן התראות ותוויות כפי שהיא החלה לעשות באחרונה לגבי תכנים לא אמינים או לא מבוססים.

חדש בטוויטר: fleets – ציוצים שנעלמים לאחר 24 שעות Reviewed by on . טוויטר (Twitter) השיקה ברחבי העולם תכונת הודעות נעלמות, שהיא מכנה אותה fleets – שתעלים ציוצים לאחר 24 שעות, בדומה למה שהשיקה פייסבוק בווטסאפ באחרונה ולמה שקיים טוויטר (Twitter) השיקה ברחבי העולם תכונת הודעות נעלמות, שהיא מכנה אותה fleets – שתעלים ציוצים לאחר 24 שעות, בדומה למה שהשיקה פייסבוק בווטסאפ באחרונה ולמה שקיים Rating: 0

הגיבו