תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » בזק בינלאומי מתריעה על ירידת ערך של כ-300 מיליון שקלים
בזק בינלאומי

בזק בינלאומי מתריעה על ירידת ערך של כ-300 מיליון שקלים

זאת, בעקבות הדרישה של משרד התקשורת מספקיות האינטרנט להפסיק חיוב מנויים שרשומים ביותר מחברה אחת ● בבזק מציינים כי מדובר בהערכה בלבד וכי ירידת הערך עשויה בסופו של דבר להיות שונה

מאת 1 בנובמבר 2020, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזק הודיעה לבורסה שלשום (ו') כי הערך של החברה הבת בזק בינלאומי עלול לרדת ב-200 עד 300 מיליון שקלים. זאת, על רקע הפעילות של משרד התקשורת לחסל את התופעה שבה צרכנים רבים רשומים בשניים או יותר ספקי אינטרנט ומשלמים לכל אחד מהם בזמן שהן משתמשים בספק אחד בלבד.

ב-10 בספטמבר העביר המשרד הודעה לספקי הגלישה שלפיה "עליכם לפעול וליידע על הפסקת חיוב מנויים שלא עושים שימוש בשירותים אלה, בטרם ישקול המשרד לקבוע הוראות מחויבות בעניין, במידה שפעולות יזומות של המפעילים לא תבאנה לצמצום משמעותי שך התופעה".

למרות זאת, בזק מבהירה שסכום ירידת הערך שצוין הוא הערכה בלבד, שכן מעריך שווי חיצוני צריך לבצע בדיקה לעומק כדי לקבוע את שווי הערך האמיתי, והוא עשוי להיות שונה מהותית מההערכות הנוכחיות של החברה. עוד מציינים בבזק כי "ירידת הערך, ככל שתהיה, תבוא לידי ביטוי בדו"חות הכספיים של החברה לרבעון השלישי של השנה".

בתוך כך, בזק בינלאומי עדכנה את התחזיות השנתיות שלה כלפי מעלה: היא צופה שהרווח השנתי שלה יעמוד ב-2020 על 1.05 מיליארד שקלים, לעומת תחזית קודמת ל-900 מיליון.

בזק בינלאומי מתריעה על ירידת ערך של כ-300 מיליון שקלים Reviewed by on . בזק הודיעה לבורסה שלשום (ו') כי הערך של החברה הבת בזק בינלאומי עלול לרדת ב-200 עד 300 מיליון שקלים. זאת, על רקע הפעילות של משרד התקשורת לחסל את התופעה שבה צרכני בזק הודיעה לבורסה שלשום (ו') כי הערך של החברה הבת בזק בינלאומי עלול לרדת ב-200 עד 300 מיליון שקלים. זאת, על רקע הפעילות של משרד התקשורת לחסל את התופעה שבה צרכני Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    זיו

    גונבים כל כך הרבה???
    או שהם פשוט משקרים…

הגיבו