תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "ארגונים נדרשים להאיץ הפיתוח של יישומים מבוססי מיקרו-שירותים, בכל ענן"
אנדרו ג'יימס ברינדד, סגן נשיא לתפעול מכירות, נוטניקס EMEA. צילום: ניב קנטור

"ארגונים נדרשים להאיץ הפיתוח של יישומים מבוססי מיקרו-שירותים, בכל ענן"

כך אמר אנדרו ג'יימס ברינדד, סגן נשיא לתפעול מכירות, נוטניקס לאזור EMEA, וציין, כי ההטמעה של יישומים הופכת לקשה ומורכבת על רקע ההתפתחות המואצת של קוברנטיס, יחד עם פעולה באמצעות טכנולוגיות Cloud-Native, לצד אימוץ סביבות ענן שונות, ולכן זקוקים הארגונים לפלטפורמה שתסייע להם להאיץ את הפיתוח וההפעלה של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים, ולעשות זאת בכל ענן

מאת 16 בספטמבר 2020, 9:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"ארגונים נדרשים לפלטפורמה שתסייע להם להאיץ את הפיתוח וההפעלה של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים, ולעשות זאת בכל ענן", כך אמר אנדרו ג'יימס ברינדד, סגן נשיא לתפעול מכירות, נוטניקס (Nutanix) לאזור EMEA (אירופה, המזה"ת ואפריקה).

ברינדד שוחח עם עיתונאים במסגרת כנס Next 2020 שערכה החברה בשבוע שעבר באופן וירטואלי. לדבריו, "ארגונים אשר הגדירו לעצמם כמטרה ליהנות מהיתרונות של יוזמות דיגיטליות, מתקשים לעיתים קרובות למצות את הפוטנציאל המלא של מפתחי התוכנה שלהם ושל תהליכי DevOps שעל פיהם הם פועלים. קוברנטיס, יחד עם פעולה באמצעות טכנולוגיות Cloud-Native ממשיך להתפתח במהירות. כך, בלא משאבים טכניים נרחבים, ההטמעה הופכת לקשה ומורכבת. יותר מכך, ארגונים צריכים להיות מסוגלים למנף הפעלות של קוברנטיס בהפעלה מקומית (On-Premise) ובענן, מבלי לוותר על יכולות של ניהול נתונים, יישומים ומשאבי IT, ולעשות זאת ביעילות ובפשטות. משאבי IT הם המנוע אשר מניע ארגונים דיגיטליים. אבל כשחברות מתרחבות, מאמצות ענן היברידי ומנהלות מספר הולך וגדל של יישומים, הצרכים של המהנדסים יכולים להפוך לאתגר עבור ה-IT".

החברה הכריזה בכנס על Karbon Platform Services. ברנדיד הסביר, כי "מדובר בפלטפורמה כשירות  (PaaS) מבוססת קוברנטיס, עם אבטחת מידע אוטומטית, אשר נועדה להאיץ את הפיתוח וההפעלה של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים, בכל ענן. היצע זה מספק למפתחי תוכנה חוויית שירותים מנוהלים, מקצה לקצה – בהפעלה מקומית, בענן ציבורי ובקצה. ההיצע מאפשר לבנות ולהריץ יישומי Native לענן, תוך קבלת האפשרות לבטל את התלות של היישומים הארגוניים בתשתית". הוא ציין, כי "הפתרון החדש גם מספק לצוותי תפעול IT ניהול קל ואחיד של מחזור חיי אפליקציה, וכן סביבה מאובטחת. זהו עוד מהלך, שבמסגרתו אנו מסייעים בתמיכה ובהאצה של המסע של ארגונים בענן".

"עם הפלטפורמה אנו מתכננים לפשט את הפיתוח והניהול של יישומים, תוך ייעול הקשר בין ה-IT וצוותי הפיתוח, במטרה לתמוך באסטרטגיות DevOps של לקוחותינו", סיכם ברינדד. "הפלטפורמה-כשירות החדשה לענן תסייע למהנדסי תוכנה לייעל את פיתוח היישומים, ולנהל אותם בלא צורך בניהול התשתית שמתחת לה. ההיצע החדש מספק אבטחה אוטומטית ומנוהלת מתוך המערכת, לרוחב עננים שונים, כדי לתמוך במגוון אפליקציות מבוססות מיקרו-שירותים".

"ארגונים נדרשים להאיץ הפיתוח של יישומים מבוססי מיקרו-שירותים, בכל ענן" Reviewed by on . "ארגונים נדרשים לפלטפורמה שתסייע להם להאיץ את הפיתוח וההפעלה של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים, ולעשות זאת בכל ענן", כך אמר אנדרו ג'יימס ברינדד, סגן נשיא לתפ "ארגונים נדרשים לפלטפורמה שתסייע להם להאיץ את הפיתוח וההפעלה של יישומים המבוססים על מיקרו-שירותים, ולעשות זאת בכל ענן", כך אמר אנדרו ג'יימס ברינדד, סגן נשיא לתפ Rating: 0

הגיבו