בבילון ממשיכה בהפיכתה לחברת IT – ורוכשת את פרודוור ישראל

סכום הרכישה: 16 מיליון שקלים ● במסגרת העסקה, בבילון תרכוש 65% ממניות פרודוור ויוסי חיימוב, מנכ"ל הנרכשת - את ה-35% הנותרים

יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. צילום: רגב ארט שירותי צילום

בבילון ממשיכה ביישום האסטרטגיה החדשה שלה כחברת IT ורוכשת את פרודוור ישראל תמורת כ-16 מיליון שקלים – כך היא הודיעה היום (ג').

פרודוור עוסקת בייעוץ, הטמעה ויישום של מערכות CRM ו-ERP מבית מיקרוסופט, לרבות מוצרי לוקליזציה, מערכת PowerBI והשמת מומחים. פרודוור ישראל היא חברה בת שלה, ומציעה אינטגרציה ושירותי ערך מוסף. מלבד ההתמחות שלה במערכות CRM ו-ERP, המבוססות על Dynamics 365 של הענקית מרדמונד, היא מציעה אפליקציות עסקיות של מיקרוסופט: Power BI, Power Automate ו-Power Apps. בין שירותי פרודוור: יישום והטמעה של פרויקטי מערכות ליבה, שירותי ייעוץ, אינטגרציה, הדרכה, פיתוח אפליקציות ושירותי תמיכה. מספר העובדים שלה בארץ עומד על כ-150.

התמורה הכוללת עבור הרכישה עומדת על כ-16 מיליון שקלים, מהם כ-1.28 מיליון יופקדו בידי נאמן במועד ביצוע העסקה, לטובת הבטחת שיפוי הרוכשים. במסגרת ההסכם, ירכשו בבילון ומנכ"ל פרודוור, יוסי חיימוב, 100% ממניות הנרכשת – 65% מהן יהיו בבעלות בבילון ויתר ה-35% בבעלות חיימוב.

יצוין כי פרודוור היא אחת החברות שאליהן התכוונה בבילון בפרסומים קודמים, שבהם דיווחה כי היא נמצאת בכמה משאים ומתנים לרכישת חברות. עסקה זו מצטרפת לשתי רכישות קודמות של חברות IT שהיא ביצעה במאי האחרון – של אורנטק (כולל החברת האחות, אורנביט) ושל ITmyWay. אורנטק היא חברת ייעוץ שמתמחה בניהול פרויקטים, בפיתוח כלים לניהול פרויקטים ובאבטחת מידע במגזרים שונים, בהם היי-טק, IT, ביטחון, תעופה, בנקאות ופיננסים, תקשורת, בריאות ותשתיות. ITmyWay החלה את פעילותה בתחום הסיילספורס ב-2017. החברה מציעה שירותי תפעול ותחזוקה של תשתיות מחשוב ועוסקת בפתרונות ענן.

שי אוזון, מנכ''ל בבילון. צילום: ניב קנטור

שי אוזון, מנכ"ל בבילון. צילום: ניב קנטור

שי אוזון, מנכ"ל בבילון, אמר כי "רכישת פרודוור היא נדבך נוסף בתהליכי ההתעצמות שלנו ועומדת בקנה אחד עם השינוי האסטרטגי של החברה. נמשיך לחפש שותפים על מנת להנגיש את הפתרונות הטכנולוגיים שלנו ללקוחותינו".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. מאור

    ואין כמו "הפוך על הפוך" של בבילון . כל יום נהנה מהשירות שלה.

אירועים קרובים