תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לנובו ישראל הכריזה על אקדמיית הגיימינג הראשונה במדינה
אקדמיית הגיימינג של לנובו. צילום: יח"צ

לנובו ישראל הכריזה על אקדמיית הגיימינג הראשונה במדינה

היוזמה היא שת"פ עם הסטארט-אפ הישראלי נובוס ● גיימרים צעירים מוזמנים להתחרות על מקום באקדמיה, ללא עלות, ללמידה שתהפוך אותך משחקנים חובבים למקצועיים ● גיימרים מעל גיל 14 יכולים להירשם לאקדמיה החל מהיום (ה') ולמשך שבועיים

מאת 2 ביולי 2020, 13:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנובו ישראל הכריזה על הקמת אקדמיית גיימינג לשחקני פורטנייט. כחלק מהיוזמה יוזמנו השחקנים להצטרף לתכנית אימונים מותאמת אישית, שתאפשר להם לקחת חלק בנבחרת ייחודית ולעבור חוויית אימון אישית, שבמהלכה ילמדו כיצד הופכים משחקנים חובבים למקצועיים.

כחלק מהמהלך, יוזמנו גיימרים צעירים להתחרות על מקום בתכנית אימונים, שתימשך על פני שישה שבועות, ואשר נבנתה במיוחד על ידי הסטארט-אפ הישראלי נובוס (Novos.gg), המפתח טכנולוגיות מתקדמות לאימון גיימרים. פלטפורמת האימון של נובוס מיועדת לגיימרים השואפים לקחת את כישורי הגיימינג שלהם לשלב הבא, והיא מבוססת על ניתוח של מאות אלפי משחקים ועיבוד של מאות מיליוני נקודות ייחוס על מנת ליצור לכל גיימר את תכנית האימונים האופטימלית עבורו.

במהלך ששת השבועות, בתכנית שנבנתה במיוחד עבורם, יקבלו הגיימרים ליווי של צוותי מאמנים מקצועיים, יזכו לגישה לכלי האימון המתקדמים בעולם, יקבלו תכנית אימונים אשר תותאם לכל שחקן על בסיס העדפותיו וביצועיו, ילמדו איך לשמור על שגרת אימונים, יחשפו לתוכן מקצועי מעולמות הגיימינג התחרותי, ילמדו כיצד לשדר משחקים, כיצד לחזק את כישוריהם, לשחק בצמדים ובצוותים, ועוד.

גיימרים מעל גיל 14 המעוניינים להצטרף לתכנית מוזמנים להירשם באתר, החל מהיום ולמשך שבועיים. ההשתתפות הינה ללא עלות ומספר המקומות מוגבל.

בסיום תכנית האימונים, יערך טורניר פנימי נושא פרסים בין משתתפי התכנית שיעניק להם את ההזדמנות לזכות בתואר ה-MVP של המחזור הראשון באקדמיית הגיימינג. התכנית תנוהל ברובה בשפה האנגלית ומתאימה לשחקני מחשב בלבד.

מזה מספר שנים – לנובו שמה דגש חזק על תחום הגיימינג

לנובו פעילה בתחום הגיימינג זה כבר מספר שנים. על חשיבות התחום תעיד בנייתו של מותג הגיימינג Legion של לנובו, שנועד לספק לקהילת הגיימרים את המוצרים, המעורבות הקהילתית, וכן את החוויה המניעה את התשוקה למשחק.

בנוסף לטווח עצום של דגמי מחשבים, המציעים לשחקנים מפרטים עוצמתיים, הרחיבה לנובו את משפחת מוצרי הגיימינג, והיא כוללת היום כל מה שגיימר זקוק לו, החל ממקלדות ועכברים ועד מסכים עם קצבי רענון גבוהים וזמני תגובה קצרים ואף תיקים מיוחדים.

במהלך השנים בנתה לנובו ישראל בהתמדה קהילה של גיימרים, וביצעה מספר מהלכים אסטרטגיים מובילים לביסוסה בקהילה, ביניהם תמיכה ואימוץ נבחרת הגיימינג, מתן חסויות לטורנירים, שיתופי פעולה, השתתפות באליפויות eSport ועוד.


סרטון יוטיוב על אקדמיית הגיימינג של לנובו

לדברי סיון פולק יהל, מנהלת שיווק לנובו ישראל, "זוהי פעם ראשונה בעולם שבה מתבצע שיתוף פעולה כזה בין מובילה עולמית בסדרי גודל של לנובו וסטארט-אפ טכנולוגי המתמחה בגיימינג. קצרה היריעה לתאר את הגאווה שאנו חשים להוביל מהלך כזה, שכמוהו טרם נעשה בעולמות הגיימינג. כחברה שפונה לגיימרים עם טווח רחב של מוצרים, הבנו כי מעבר לחומרה, אנחנו רוצים לתת לשחקנים מתחילים את האפשרות ללמוד, להתמקצע ולשפר את כישורי המשחק שלהם, כדי להיות שחקנים טובים יותר. הפלטפורמה שנובוס פיתחו לגיימרים כדי להגשים את חלומם היתה בחירה טבעית עבורנו".

לדברי אור בריגה, מנכ"ל חברת נובוס, "ישנם מאות מיליוני שחקנים שעבורם גיימינג הוא התחביב המרכזי והוא חלק משמעותי מהזהות שלהם. אנחנו בנובוס מסייעים לגיימרים להתייחס לתחביב שלהם באופן מקצועי, עם הכוונה נכונה להרגלי גיימינג בריאים ונכונים. השילוב עם לנובו הינו טבעי וברור. שתי החברות נמצאות במסע תמידי לעבר שיפור חווית המשחק של הגיימר – לנובו בעזרת החומרה המתקדמת ונובוס עם הטכנולוגיה החדשנית".

גיימינג הוא מהתחומים החמים ביותר בעולם. שוויו של השוק העולמי הסתכם ב-2019 ביותר מ-152 מיליארד דולר, עם יותר מ-2.5 מיליארד שחקנים ברחבי העולם, ועד 2022 הוא צפוי לגלגל 196 מיליארד דולר. המשחק פורטנייט לבדו הכניס 1.8 מיליארד דולר ממכירות, ורק החודש הכריזה מפתחת המשחק Epic Games, כי חצתה את רף ה-350 מיליון שחקנים פעילים.

לנובו ישראל הכריזה על אקדמיית הגיימינג הראשונה במדינה Reviewed by on . לנובו ישראל הכריזה על הקמת אקדמיית גיימינג לשחקני פורטנייט. כחלק מהיוזמה יוזמנו השחקנים להצטרף לתכנית אימונים מותאמת אישית, שתאפשר להם לקחת חלק בנבחרת ייחודית ו לנובו ישראל הכריזה על הקמת אקדמיית גיימינג לשחקני פורטנייט. כחלק מהיוזמה יוזמנו השחקנים להצטרף לתכנית אימונים מותאמת אישית, שתאפשר להם לקחת חלק בנבחרת ייחודית ו Rating: 0

הגיבו