תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » SQream הישראלית גייסה 39.4 מיליון דולר
עמי גל, מנכ"ל ושותף מייסד ב-SQream. צילום: אירינה ליובימובה

SQream הישראלית גייסה 39.4 מיליון דולר

החברה - ספקית פלטפורמה להאצת אנליזה של נתונים - משלימה גיוס שני ● הכסף ישמש למימון פעולות מעודדת צמיחה, כמו המשך השקעה במו"פ ובהרחבת מערך השיווק

מאת 25 ביוני 2020, 13:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת Deep Tech SQream – ספקית פלטפורמה להאצת אנליזה של נתונים, המאפשרת לארגונים להפיק תובנות ממחסני נתוני העתק שלהם – הודיעה כי גייסה 39.4 מיליון דולר בסבב גיוס B+. את סבב הגיוס הובילו Mangrove Capital Partners ו-Schusterman Family Investments, שהצטרפו למשקיעים הקיימים, וביניהם: Hanaco Venture Capital, Sistema.vc, World Trade Center Ventures, Blumberg Capital, Silvertech Ventures וכן קבוצת עליבאבא.

ההון ישמש להרחבה משמעותית של מרכז הפיתוח והמחקר של החברה בישראל, ולגיוס מומחים ומפתחים מבריקים, שיאיצו את המשך פיתוח טכנולוגיית החברה ואת חדשנותה בענן. כמו כן, ההון ישמש לתמיכה בצמיחה העסקית המואצת בביקוש העולמי ההולך וגדל למוצריה, במחסני המידע המקומיים ובענן. 

בעוד שמגיפת הקורונה הציבה אתגרים משמעותיים בפני חברות מסוימות, הצמיחה של  SQream נמצאת במגמת האצה, והחברה בחרה לגייס הון ממשקיעים מובילים חדשים, ולצרף לשורות מועצת המנהלים את רועי סער, משקיע הון סיכון בולט מ-Mangrove Capital Partners, ואת אחד מהמשקיעים המובילים בארה"ב, צ'רלי פדרמן מ-Silvertech Ventures. הגיוס מדגיש את האמון של המשקיעים הקיימים והחדשים בחברה, ואת היכולת של הצוות לספק חדשנות עסקית חיונית לחברות גלובליות מובילות.

"לאור הקצב המסחרר של צמיחת היקף הנתונים לרמות של zettabyte עקב הדיגיטציה, אנו רק מגרדים כיום את פני השטח בכל הנוגע לאופן שבו חברות יפיקו ערך מהנתונים הללו", מסר סער, שותף ב- Mangrove Capital Partners. "התרשמנו מהאיכות ומהניסיון של צוות ההנהלה, ואנו שותפים לאמונה שלהם בדבר התפקיד החשוב שיש ל-SQream בשיפור הביצועים העסקיים של הארגונים ובביסוס יתרונם התחרותי. אני נרגש ביותר מהפוטנציאל של SQream להטביע חותם משמעותי בשוק".

"צפיתי בהתרגשות בחדשנות המוצרית של SQream ובהתלהבות שהופגנה כלפי החברה על ידי לקוחותיה הגלובליים", מסר פדרמן, שותף ב-Silvertech Ventures. "אני נרגש להצטרף למועצת המנהלים של SQream בשלב קריטי זה של צמיחתה בסביבת הענן, ואני מאמין כי היא תהיה ספק משמעותי לארגונים שזקוקים לסיוע לצורך הפקת תובנות מעמיקות בתזמון קריטי מנתוני הענק שלהם".

פלטפורמת האצת הנתונים של SQream מאפשרת ביצוע של האנליזה המהירה ביותר בשוק כיום מהיקף של מאות Terabytes ועד Petabytes של נתונים, ממחסני נתונים מגוונים וגם מ-Hadoop. באמצעות SQream ארגונים מקבלים גישה בלתי מוגבלת לנתונים שלהם, המאפשרת להם להתמקד בחשיפת תובנות עסקיות מעצימות.

עובדי חברת SQream. צילום: יח"צ

"תובנות מהדטה הן המשאב היקר והחיוני ביותר עבור ארגונים. לעיתים קרובות, תובנות אלה הן הגורם המבדל המרכזי לקיומו ולצמיחתו של הארגון. אנו חיים בעידן שבו כמות הדטה שנאספת היא עצומה, והאתגר בניתוחו הוא אדיר. מתוך הראיה הזו, מתחילת הדרך החזון שלנו היה לאפשר לארגונים לנתח חלק גדול יותר משמעותית מהנתונים שלהם במהירות גדולה יותר, וכך למעשה לספק להם תובנות עסקיות מדויקות ומקיפות יותר שיסייעו לצמיחתם והצלחתם העסקית", אמר עמי גל, מנכ"ל ושותף מייסד ב-SQream. "הפכנו את החזון שלנו למציאות על ידי שיפור מתמיד של המוצר שלנו, ובאמצעות גיוס מפתחים מהשורה הראשונה שנהנים מהאתגר ומהמוטיבציה הכרוכים בחדשנות טכנולוגית".

"המחויבות שהפגינו כלפינו המשקיעים החדשים והקיימים, כמו גם לקוחותינו בתקופה כה מאתגרת, היא בבחינת עדות לתקפות החזון שלנו ופוטנציאל השוק שלנו", ציין גל. "אנו מצפים להמשך צמיחת החברה ולעבודה המשותפת עם השותפים החדשים, על מנת להאיץ את התרחבותנו ולהמשיך להעצים ארגונים ברחבי העולם באמצעות תובנות מעמיקות ובתזמון קריטי".

SQream הישראלית גייסה 39.4 מיליון דולר Reviewed by on . חברת Deep Tech SQream - ספקית פלטפורמה להאצת אנליזה של נתונים, המאפשרת לארגונים להפיק תובנות ממחסני נתוני העתק שלהם - הודיעה כי גייסה 39.4 מיליון דולר בסבב גיוס חברת Deep Tech SQream - ספקית פלטפורמה להאצת אנליזה של נתונים, המאפשרת לארגונים להפיק תובנות ממחסני נתוני העתק שלהם - הודיעה כי גייסה 39.4 מיליון דולר בסבב גיוס Rating: 0

הגיבו