תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לומדים ומשחקים מרחוק בימי קורונה

לומדים ומשחקים מרחוק בימי קורונה

חממת מיינדסט מבית מטח מציגה ארבע אפליקציות אונליין, שיאפשרו לתלמידים השוהים בבית להמשיך להתפתח ולשחק ● ההורים מוזמנים להצטרף

מאת 16 במרץ 2020, 15:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיינדסט – מרכז לחדשנות ולפיתוח טכנולוגיות בחינוך מבית מטח, מציג כמה פיתוחים שיאפשרו לתלמידי בית הספר (אבל לא רק) השוהים בבית להמשיך להתפתח ולשחק, להיות מאותגרים מחשבתית, טכנולוגית ויצירתית.

עיתון (Eton.news) הוא אתר המאפשר לבני נוער לכתוב ולערוך תכנים בעצמם במודל של עיתון דיגיטלי. נוסף על נוסף לתכנים לימודיים, התלמידים יכולים גם לכתוב על חוויותיהם במצב שנוצר ולשתף אודות העובר עליהם בפורמט של עיתון.

אתר עיתון. צילום: יח"צ

פלתורה (Plethora) הינו עוד פיתוח ממרכז החדשנות, שנוצר בשיתוף פעולה עם המחלקה למדעי המחשב במכון ויצמן ומיועד לתלמידי כיתות ג-ט. זהו משחק אונליין לשיפור מיומנויות חוצות תחומי דעת של פתרון בעיות מורכבות וחשיבה חישובית.

דבר עכשיו  הוא אתר לתרגול מהיר של האנגלית. אחרי מבחן הערכה קצר תוכלו ללמוד שפה עם מורים זמינים וללא צורך בתיאום מראש.

שחמטק מלמדת ילדים כמעט בכל הגילאים לשחק שח, כדרך לפתח מיומנויות חיוניות לעולם העבודה החדש.

אבי ורשבסקי, מייסד ומנכ"ל מיינדסט, אמר, כי "בשנים האחרונות נרשמת בעולם ובישראל צמיחה של סטארט-אפים שמציעים פתרונות לעולם הלמידה באמצעות טכנולוגיה. פתרונות אלה באופן טבעי פגשו עד היום "מאמצים מוקדמים", אבל בתקופה המאתגרת שבה אנחנו נמצאים כולנו כרגע, כל הקהלים שלנו הופכים למאמצים מוקדמים".

לומדים ומשחקים מרחוק בימי קורונה Reviewed by on . מיינדסט - מרכז לחדשנות ולפיתוח טכנולוגיות בחינוך מבית מטח, מציג כמה פיתוחים שיאפשרו לתלמידי בית הספר (אבל לא רק) השוהים בבית להמשיך להתפתח ולשחק, להיות מאותגרים מיינדסט - מרכז לחדשנות ולפיתוח טכנולוגיות בחינוך מבית מטח, מציג כמה פיתוחים שיאפשרו לתלמידי בית הספר (אבל לא רק) השוהים בבית להמשיך להתפתח ולשחק, להיות מאותגרים Rating: 0

הגיבו