שני עובדים של חברת הסייבר אקסבים שהשתתפו בכנס RSA – חלו בקורונה

שני עובדים של חברת אקסבים שהשתתפו בכנס RSA שהתקיים בחודש שעבר בסן פרנסיסקו נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה שבועיים לאחר תום כנס האבטחה ● לאקסבים יש גם משרד בתל אביב

סטארט-אפים בהיי-טק העלו מגוון פתרונות לסיוע בעיתות המגיפה. קורונה. אילוסטרציה: BigStock

שני עובדים של חברת הסייבר אקסבים (Exabeam), שהשתתפו בכנס RSA שהתקיים בחודש שעבר בסן פרנסיסקו, נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה שבועיים לאחר תום כנס האבטחה.  

בהודעה שכתבה חברת אקסבים בטוויטר, היא מציינת: "באחרונה נודע לנו, ואנו מצטערים לשתף, כי שניים מהעובדים שלנו נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה (COVID-19). אם באתם במגע עם הצוות שלנו, אנא היו ערניים לסימפטומים ועקבו אחר ההנחיות המומלצות כדי למנוע זיהום אפשרי. מחשבותינו נתונות לעמיתינו".

לפי ידיעות באתר בלומברג, אחד החולים, בן 45, מאושפז כשהוא מורדם ומונשם, ואישתו סיפרה לאתר כי הוא סובל ממחלת רקע לבבית.

מאקסבים נמסר גם, כי הם אינם יכולים לוודא האם שני העובדים נדבקו בנגיף לפני הכנס, שהתקיים בתאריכים 24-28 בפברואר, במהלכו או לאחר שהסתיים.

החברה ציינה בטוויטר גם, כי ייתכן ששני העובדים החולים ביקרו בביתן התצוגה של החברה בכנס, והמליצה כי מבקרים בביתן במהלך הכנס יהיו ערניים להופעת סימפטומים וינהגו בהתאם להנחיות.

גם מארגני כנס RSA הודיעו באתר, כי אין קשר ישיר שמצא כי שני האנשים שחלו סבלו מן הסימפטומים במהלך הכנס, או ששהו בכנס בעת שלב הדגירה של הנגיף.

אקסבים נוסדה על ידי ניר פולק, יוצא אימפרבה, ונוסף על משרדיה בפוסטר סיטי שבעמק הסיליקון בקליפורניה, לאקסבים יש גם משרדים באטלנטה, בלונדון, בסינגפור, במקסיקו סיטי ובתל אביב. "כצעדי זהירות", ציינה החברה גם, כי יזמה "מדיניות של עבודה מהבית לעובדים במשרדיה בקליפורניה ובג'ורגיה, כפי שעשו חברות טכנולוגיה רבות אחרות באזור המפרץ בקליפורניה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים