למרות הקורונה: אנשים ומחשבים ממשיכים להיפגש, ללמוד ולהעשיר ידע

קבוצת אנשים ומחשבים ממשיכה לקיים את הוועידות ומפגשי הפורומים, בכפוף להנחיות משרד הבריאות ● מה בתכנון?

כנסים ומפגשים - גם בתקופת הקורונה. אנשים ומחשבים

ענף ההיי-טק, כמו מגזרים אחרים במשק, מסתגל למציאות שנכפתה עלינו בשבועות האחרונים: התמודדות עם מגפת הקורונה. מחד, יש צורך להישמר ולהישמע להנחיות מערכת הבריאות, אבל מהצד השני, לשמור עד כמה שניתן על שגרת פעילות.

אחת ההנחיות קשורה לקיום כנסים והתקהלויות המוניות. חשוב לדעת שנכון להיום, משרד הבריאות מאפשר קיום כנסים בישראל ואין הנחיות מיוחדות, מלבד הגבלת מספר המשתתפים והנחיות בנושא היגיינה וסביבה נקייה ובטוחה. אנחנו, באנשים ומחשבים, כמובן מקפידים מאוד על קיום ההנחיות וכל האירועים שלנו הם במרכזי כנסים ציבוריים המפוקחים על ידי הרשויות ומיישמים את כל הנהלים והכללים.

לפיכך, אנחנו, באנשים ומחשבים, המשרתים את קהילת ההיי-טק מזה 40 שנים, שמחים לעדכן שאנחנו ממשיכים בפעילות המפגשים והכנסים המתוכננים, בכפוף להוראות משרד הבריאות.

מה על הפרק?

הנה כמה דוגמאות לאירועים שיתקיימו טווח הקרוב: בסוף החודש מתוכנן מפגש נוסף של פורום המשפיעים, שחנך את פעילותו בסוף החודש הקודם באירוע בירושלים בהשתתפות מנמ"רים ומקבלי החלטות נוספים במגזר הממשלתי, שלא נרתעו מהקורונה ובאו לשמוע ולספר, בהקשר של המשבר הפוליטי, איך ממשיכים לתפקד במציאות מורכבת כמו זו של ימינו. המפגש הבא של הפורום יתארח במרכז הכנסים של העמותה להנצחת חללי חיל הקשר, ונושאו יהיה כיצד מיישמים טרנספורמציה דיגיטלית בארגוני ממשלה ומגזר ציבורי. את המפגש יוביל סא"ל (מיל') אודי קאוף, חבר הוועד המנהל של העמותה, שמוביל את סדרות המפגשים טכנולוגיה בשלישי ושישי טכני.

ב-2 באפריל יתקיים מפגש של פורום המנמ"רים והמנכ"לים C3, שיעסוק במגזר ה-SMB. את המפגש יובילו טל נתנוביץ', סמנכ"ל בקרה ותפעול בשיכון ובינוי – סולל בונה, שמעונה נווה, מנמ"רית לובינסקי, ורונן זרצקי, יו"ר ועדת ההיגוי של הפורום. באותו היום ייערכו מפגשים של שני פורומים נוספים: פורום ניהול הידע KMI, בהובלת ד"ר מוריה לוי, מנכ"לית ROM Knowledgeware, ופורום אבטחת המידע CSC, בהובלת גיא מזרחי.

לאחר חגי האביב מתוכננות מספר ועידות שנתיות מרכזיות, וההכנות לקראתן בעיצומן. הוועידות הן: ERP-CRM, שתתקיים ב-12 במאי במרכז הכנסים לאגו בראשון לציון, בהנחיית אבי עסיס, יועץ בכיר ב-BDO, והוועידה השנתית למדעי המידע ולבינה מלאכותית AI & Data Science, בהובלת מוטי סדובסקי ואמיר רסקין.

ועידות נוספות: IPV6 – Next Generation, שהיא ועידה ראשונה מסוגה לקראת המעבר לטכנולוגיה זו. אירוע נוסף היא Insurtech, שיעסוק בחדשנות המשבשת המאיימת על ענף הביטוח המסורתי וכיצד היא מיושמת בחברות בתחום.

אנחנו, באנשים ומחשבים, ממשיכים לעבוד במרץ גם על ועידות הקיץ שלנו, ביניהן כנס אבטחת המידע הוותיק Infosec, כנס על עתיד הבינה המלאכותית ועוד.

פרטים מלאים על כל הוועידות ועדכונים על האירועים השונים ניתן לקבל כאן, כמו גם בעמוד הפייסבוק ובטלגרם שלנו.

לצד כל אלה, הפורטל שלנו ממשיך להתעדכן ולעקוב אחר ההתפתחויות – הן במה שקשור להיבט הטכנולוגי של נגיף הקורונה והשפעתו על עולם ההיי-טק, והן ביתר החדשות החמות בענף, שאותן לא תקראו באף מקום אחר.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים