מצב כהה מגיע לווטסאפ

השינוי - שהוא רק אופציונלי - נועד בכדי להקל על עיני המשתמשים שהתאורה הבהירה מעייפת, במיוחד בשימוש מאסיבי כפי שרבים כיום מבצעים באפליקציית המסרים המידיים שבבעלות פייסבוק

בקרוב במצב כהה. ווטסאפ. צילום אילוסטרציה: BigStock

לאחר חודשים ארוכים של בדיקות, פייסבוק הודיעה שהיא מעדכנת באופן רשמי את אפליקציית ווטסאפ שבבעלותה, כך שהיא תציע למשתמשים את האפשרות לבחור במצב תצוגה כהה.

מצב התצוגה החדש זמין למשתמשי WhatsApp ב-iOS וגם באנדרואיד. 

עבור מי שבטלפון שלו כבר מותקנת הגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה שלו – iOS 13 עבור מכשירי ה-iPhone ואנדרואיד 10 מהצד השני – האפליקציה תתאים את עצמה לעבודה במצב כהה, אם המשתמשים בחרו בו באופן כללי במכשיר שלהם.

עבור אלו שמשתמשים במכשירים עם גרסאות מוקדמות יותר, האפשרות תהיה זמינה בתפריט ההגדרות של ווטסאפ אחרי עדכון הגרסה – בתפריט צ'אטים תופיע אפשרות חדשה בשם 'ערכת נושא', ואז ניתן יהיה לבחור בין רקע בהיר לכהה.

מעבר לשינוי הרקע לכהה, פייסבוק גם דואגת באופן אוטומטי להוריד במעט את בהירות המסך כדי להקל קצת על העיניים תוך שיפור החדות והקריאוּת. בנוסף, בעוד שב-iPhone הרקע הופך לשחור לחלוטין, במכשירי האנדרואיד הוא יותר אפור.

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. Dee

    איש לא ביקש את רשותי להחשיך לי את המסך, אך זה קורה לי, ברוב המקרים מבלי שאוכל להפסיק את זה. במקרה כזה עליי לסגור לחלוטין את הטחפון ולפתוח מחדש.

אירועים קרובים