תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » מיאנמר: הממשלה חסמה את האינטרנט הסלולרי באזורי סכסוך

מיאנמר: הממשלה חסמה את האינטרנט הסלולרי באזורי סכסוך

הממשלה במיאנמר הורתה לכל מפעילות הסלולר במדינה להפסיק את שירות האינטרנט הסלולרי בחמש ערים, לדבריה מסיבות אבטחה ולטובת הציבור * אזורים אלה מצויים בעימותים ממושכים מול המשטר, שאף הועמד לדין בבית הדין הבינלאומי לצדק בהאג באשמת רצח עם (של המיעוט המוסלמי באזור)

מאת 6 בפברואר 2020, 14:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הממשלה במיאנמר הורתה לכל מפעילות הסלולר במדינה להפסיק את שירות האינטרנט הסלולרי בחמש ערים, לדבריה מסיבות אבטחה ולטובת הציבור.

ההוראה ממשרד התקשורת והתחבורה במיאנמר תשפיע על מדינות המחוז ראקהין וצ'ין שבמערב המדינה ולאורך קו החוף המערבי שלה, ותוגבל לשלושה חודשים.

זוהי הפעם השנייה שערים באזורים האלה מנותקות מן האינטרנט, כשהפעם הקודמת הייתה באמצעו 2019. בספטמבר 2019 הוסר חלק מן הניתוק, אך בארבע ערים באזור המערבי עמוס העימותים עדיין סובלות מגישה מוגבלת לאינטרנט, על רקע שיחות המתקיימות בין כוחות הצבא של המשטר ובין לוחמים מתנגדי המשטר.

סביר להניח כי הרקע לפעולות הממשלה הוא העימותים הממושכים באזור. דו"ח של האו"ם בשנה שעברה קבע, כי פעולות הצבא בראקהין הגיעו לרמה של רצח עם. פסק דין מהשבוע שעבר של בית הדין הבינלאומי לצדק בהאג קבע, כי על ממשלת מיאנמר לנקוט את כל הצעדים הדרושים כדי למנוע רצח עם נוסף של בני הרוהינגה באזור (מיעוט מוסלמי) בתוך ארבעה חודשים.

מיאנמר: הממשלה חסמה את האינטרנט הסלולרי באזורי סכסוך Reviewed by on . הממשלה במיאנמר הורתה לכל מפעילות הסלולר במדינה להפסיק את שירות האינטרנט הסלולרי בחמש ערים, לדבריה מסיבות אבטחה ולטובת הציבור. ההוראה ממשרד התקשורת והתחבורה במיא הממשלה במיאנמר הורתה לכל מפעילות הסלולר במדינה להפסיק את שירות האינטרנט הסלולרי בחמש ערים, לדבריה מסיבות אבטחה ולטובת הציבור. ההוראה ממשרד התקשורת והתחבורה במיא Rating: 0

הגיבו