תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מלם תים תשווק את פתרונות AuthO בישראל
דרור רייפר, דירקטור מכירות תוכנה במלם תים. צילום: יח"צ

מלם תים תשווק את פתרונות AuthO בישראל

תים תוכנה תייצג את Auth0 - פלטפורמת ניהול זהויות, אימות והרשאות לחברות המפתחות אפליקציות ואתרי אינטרנט - שתספק ניהול זהויות כשירות עבור מפתחי אפליקציות ואתרים

מאת 5 בפברואר 2020, 11:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל
Auth0

Auth0

Auth0, פלטפורמת ניהול זהויות, אימות והרשאות לחברות המפתחות אפליקציות ואתרי אינטרנט, הודיעה על שותפות עם מלם תים, חברת האינטגרציה וספקית פתרונות ושירותי ה-IT. תים תוכנה – חטיבת התוכנה של מלם תים – תייצג את Auth0 בעזרת צוות המומחים שלה, ותסייע ללקוחות הישראלים עם פתרונות בתחום ניהול זהויות כשירות בענן (IDaaS).

Auth0 היא פלטפורמת ניהול זהויות שתוכננה בעבור מפתחי אפליקציות: מנהלי מוצרים, ארכיטקטי תוכנה, מומחי אבטחה, מנהלי דיגיטל, מפתחים ועוד. עם עיצוב מודולרי, הניתן להרחבה, Auth0 מאפשרת לחבר באופן פשוט, תרשימי זרימה של אימות והרשאה לכל אפליקציה, בין אם באינטרנט, בנייד, ב-IoT, או באופן פנימי.

החברה, אשר נוסדה על ידי שני מפתחים ממיקרוסופט, מאבטחת 100 מיליון כניסות ליום ומגינה על 11 מיליון אפליקציות' עבור 9,000 לקוחות ברחבי העולם' וביניהם חברות כגון אטלסיאן, סימנס ואוטונומו.

ביל לאפסביק, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Auth0. צילום: יח"צ

ביל לאפסביק, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Auth0. צילום: יח"צ

"החיבור ל-Auth0 נוצר בעקבות החלטה אסטרטגית לתמוך בלקוחות שלנו להתקדם לדור הבא בתחום התוכנה. השוק בישראל השתנה, לאור העובדה כי חברות בכל הגדלים מאמצות את הענן המודרני, DevOps ופתרונות אבטחת סייבר", אמר דרור רייפר, דירקטור מכירות תוכנה במלם תים. "Auth0 מתמחה באינטגרציה מהירה וקלה של ניהול זהויות באפליקציות ושירותים, ואנו שמחים על צירופם לפורטפוליו הפתרונות שלנו. השותפות ביננו ל-Auth0 תבטיח שארגונים לא יצטרכו להתמודד בעצמם עם פתרונות מורכבים בתחום ניהול זהויות, ובמקום זאת יוכלו להתמקד בעסקי הליבה שלהם".

"הייחודיות של מלם תים היא בכך שהיא מציעה תמיכה הוליסטית לשותפות שלה, בכל הקשור במכירות, בשיווק וכמובן במוצר עצמו", אומר ביל לאפסביק, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Auth0. "השילוב העוצמתי בין מלם תים, חברה בעלת מומחיות מוכחת בתחום מזה מספר עשורים, לבין הפלטפורמה הגמישה של Auth0, תסייע לחברות בישראל להתגבר על המורכבות שבפיתוח פתרונות ניהול זהויות המותאמות לאפליקציות שלהן".

במהלך השבועות הקרובים תקיים מלם תים שולחנות עגולים לחברות הבונות או מתפעלות אפליקציות ואתרים, בדגש על אלו הכוללות אזור אישי המצריך אימות והרשאת משתמשים, וזאת במטרה להעמיק את ההיכרות עם פלטפורמת Auth0.

מלם תים תשווק את פתרונות AuthO בישראל Reviewed by on . [caption id="attachment_309714" align="alignleft" width="300"] Auth0[/caption] Auth0, פלטפורמת ניהול זהויות, אימות והרשאות לחברות המפתחות אפליקציות ואתרי אינטרנ [caption id="attachment_309714" align="alignleft" width="300"] Auth0[/caption] Auth0, פלטפורמת ניהול זהויות, אימות והרשאות לחברות המפתחות אפליקציות ואתרי אינטרנ Rating: 0

הגיבו