תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נחשף סרטון ובו המכשיר המתקפל החדש של סמסונג
קודם כשלים טכניים וכעת עיכוב בייצור? ה-Galaxy Fold. צילום: סמסונג

נחשף סרטון ובו המכשיר המתקפל החדש של סמסונג

הווידיאו, שצץ בטוויטר, מציג את המכשיר - Galaxy Z Flip - ואת העובדה שהקיפול שלו הוא על הציר האנכי, בניגוד לזה שהיה חלק מהסמארטפון המתקפל הקודם - ה-Galaxy Fold - שלא עמד בציפיות

מאת 4 בפברואר 2020, 15:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת סמסונג תערוך בשבוע הבא את אירוע ה-Unpack השנתי שלה, בו היא תציג את משפחת מכשירי ה-Galaxy S20 החדשה ולצידה, לפי הדיווחים וההערכות, גם את Galaxy Z Flip – הטלפון המתקפל החדש שלה, שמעורר הרבה יותר סקרנות לאור עלילות ה-Galaxy Fold, המכשיר המתקפל הראשון של החברה.

ובשוק הטלפונים כמו בשוק הטלפונים, המכשיר המדובר כבר נחשף למעשה במלואו, כולל סרטון קצר שהופיע בטוויטר, ומציג את המכשיר בפועל, ובעיקר את הקיפול על הציר האנכי שלו, בניגוד לטלפון הקודם ובדומה ל-RAZR המתקפל החדש של מוטורולה.

מעבר לסרטון, כל הפרטים ידועים על המכשיר החדש. המסך הראשי שלו יהיה בגודל של 6.7 אינץ' וברזולוציית +FHD. התצוגה החיצונית, שתפעל בעת שהטלפון מקופל לחצי, תהיה בגודל של 1.06 אינץ' ברזולוציית 116×300 פיקסלים, ועם כיסוי של זכוכית מגינה.

המעבד עליו הוא מבוסס יהיה ה-+Snapdragon 855 של קוולאקום, והוא יגיע עם 8/256 גיגה-בייט זיכרון עבודה, ואחסון בהתאמה.

בחלק האחורי יהיו שתי מצלמות בגודל 12 מגה-פיקסלים, ומלפנים מצלמת 10 מגה-פיקסלים, שתהיה מתחת לחריר במסך למעלה.

בנוסף, ה-Galaxy Z Flip אמור להיות מכשיר שיאפשר שימוש ב-eSIM.

גם המחיר כבר ידוע: 1,499 דולרים, מה שממצב אותו, שוב, כטלפון לקצה העליון.

נחשף סרטון ובו המכשיר המתקפל החדש של סמסונג Reviewed by on . חברת סמסונג תערוך בשבוע הבא את אירוע ה-Unpack השנתי שלה, בו היא תציג את משפחת מכשירי ה-Galaxy S20 החדשה ולצידה, לפי הדיווחים וההערכות, גם את Galaxy Z Flip - הטל חברת סמסונג תערוך בשבוע הבא את אירוע ה-Unpack השנתי שלה, בו היא תציג את משפחת מכשירי ה-Galaxy S20 החדשה ולצידה, לפי הדיווחים וההערכות, גם את Galaxy Z Flip - הטל Rating: 0

הגיבו