תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » אנבידיה ממליצה לעדכן את תוכנת GeForce Experience בשל באג שהתגלה בה
האם הרגולטורים יתערבו? אנבידיה

אנבידיה ממליצה לעדכן את תוכנת GeForce Experience בשל באג שהתגלה בה

החברה מגדירה את הבאג כחמור, וכזה שעלול לבצע שינויים שונים בזכויות השימוש במערכת המחשוב וגם לגרום למצב של "מניעת שירות"

מאת 26 בדצמבר 2019, 12:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנבידיה שחררה הודעה שעל פיה כל מי שמשתמש בתוכנת GeForce Experience שלה רצוי שיעדכן אותה באופן מידי לגרסה הנוכחית 3.20.2.34. הסיבה היא קיומו של באג, המוגדר על ידי החברה כחמור, בגירסאות מוקדמות יותר, שעלול בהקשרים מסוימים גם לבצע שינויים שונים בזכויות השימוש במערכת המחשוב.

GeForce Experience היא התוכנה שבה משתמשת אנבידיה כדי לעדכן את מנהלי ההתקנים עבור כרטיסי התצוגה שלה וגם כדי להציע את ההגדרות הטובות ביותר עבור יישומים שונים – ממשחקים ועד יישומי גרפיקה מתקדמים ועתירי דרישות למשאבים.

הבאג, לפי הדיווח, עלול לגרום גם למצב של "מניעת שירות" במחשב ברגע שמריצים ברקע את שירות הזרמת המשחקים של החברה, גם אם הוא ברקע.

באנבידיה הגדירו את הבאג כחמור למרות שרק צירוף נסיבות מיוחד יכול לאפשר את ההפעלה שלו מרחוק, אבל בדרך כלל כדי להפעילו נדרשת גישה מקומית למחשב. הסיבה היא שמדובר בבאג, המוגדר על ידי החברה כמאפשר ביצוע תקיפה בקלות יחסית, שבה לא נדרשת יותר מדי אינטראקציה עם התוכנה כדי להפעיל את התקלה.

אנבידיה ממליצה לעדכן את תוכנת GeForce Experience בשל באג שהתגלה בה Reviewed by on . אנבידיה שחררה הודעה שעל פיה כל מי שמשתמש בתוכנת GeForce Experience שלה רצוי שיעדכן אותה באופן מידי לגרסה הנוכחית 3.20.2.34. הסיבה היא קיומו של באג, המוגדר על יד אנבידיה שחררה הודעה שעל פיה כל מי שמשתמש בתוכנת GeForce Experience שלה רצוי שיעדכן אותה באופן מידי לגרסה הנוכחית 3.20.2.34. הסיבה היא קיומו של באג, המוגדר על יד Rating: 0

הגיבו