תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » חברת הגז קידמה מיישמת את מערכת ה-ERP של וואן
רונן בנבניסטי, מנכ"ל One ERP. צילום: רפאל בן משה

חברת הגז קידמה מיישמת את מערכת ה-ERP של וואן

מדובר במערכת ייחודית שחברת ה-IT פיתחה עבור מגזר חברות הגז ● הפרויקט נמשך כחודשיים והיקפו מוערך במאות אלפי שקלים

מאת 11 בדצמבר 2019, 17:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הגז קידמה מבצעת בימים אלה פרויקט ליישום מערכת ה-ERP של וואן. מדובר בפתרון ייעודי של חברת ה-IT למגזר חברות הגז, שכבר מיושם בחברות אחרות בתחום, בהן סופרגז, דור גז, גרין גז ותשתיות נפט. הפרויקט נמשך כחודשיים – הוא החל בחודש שעבר וצפוי לעלות לאוויר בחודש הבא. הוא כולל רישוי, יישום, תחזוקה ואירוח לחמש שנים, והיקפו הכספי מוערך במאות אלפי שקלים.

המערכת של וואן תחליף בקידמה שתי מערכות קיימות בתחומי ניהול הלקוחות והפיננסים – בשן וחשבשבת, ותכלול פתרון ענן מלא. וואן מיישמת במסגרת הפרויקט את מרבית המודולים המרכזיים שפיתחה במערכת ה-ERP עבור חברות הגז, לרבות, בין השאר, מודול פיננסי, קריאות שירות וטכנאים, קריאות מונים באמצעות מסופונים, ניהול הסכמי גז, מערך התחשבנות ובילינג, תשלומי לקוחות תקופתיים, וטיפול בהזמנות ומשלוחים.

רונן בנבניסטי, מנכ"ל חטיבת One ERP, ציין כי "גילוי משאבי הגז בישראל עורר מהפכה בכל נושא השימוש באנרגיה במשק, והטמעת המערכת, שמבוצעת בין היתר בחברות קטנות ובינוניות חדשות בתחום הגז, שקמו בשנים האחרונות, על מנת לתרום לצמיחתן המהירה ולהגדלת פעילותן העסקית".

חברת הגז קידמה מיישמת את מערכת ה-ERP של וואן Reviewed by on . חברת הגז קידמה מבצעת בימים אלה פרויקט ליישום מערכת ה-ERP של וואן. מדובר בפתרון ייעודי של חברת ה-IT למגזר חברות הגז, שכבר מיושם בחברות אחרות בתחום, בהן סופרגז, ד חברת הגז קידמה מבצעת בימים אלה פרויקט ליישום מערכת ה-ERP של וואן. מדובר בפתרון ייעודי של חברת ה-IT למגזר חברות הגז, שכבר מיושם בחברות אחרות בתחום, בהן סופרגז, ד Rating: 0

הגיבו