תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אקספדיה פיטרה את המנכ"ל, מארק אוקרסטורם, ואת סמנכ"ל הכספים
אקספדיה

אקספדיה פיטרה את המנכ"ל, מארק אוקרסטורם, ואת סמנכ"ל הכספים

אוקרסטורם הוביל את החברה רק שנתיים, כשהחליף את דרה קוסרשאהי, שעבר לאובר ● הוא ואלן פיקריל, ה-CFO, הועזבו מחברת התיירות אונליין, לפי מה שכתב יו"ר החברה במייל לעובדים, בשל חילוקי דעות על אסטרטגיית הניהול

מאת 5 בדצמבר 2019, 13:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקית התיירות אונליין, חברת אקספדיה, מפטרת את המנכ"ל שלה, מארק אוקרסטורם, אחרי שנתיים בלבד שבהן הוביל אותה.

על פי דיווח של רשת CNBC, המנכ"ל, כמו גם סמנכ"ל הכספים, אלן פיקריל, יפוטרו במסגרת רה-ארגון מאסיבי באקספדיה, שמטרתו לייעל את מערך המותגים של החברה. במייל לעובדי החברה, שהגיע לידי CNBC, נכתב כי ההנהלה הבכירה והדירקטוריון היו חלוקים ביניהם באופן בסיסי על האסטרטגיה לניהול החברה.

מארק אוקרסטורם, מנכ''ל אקספידיה המפוטר. צילום: יח"צ

מארק אוקרסטורם, מנכ"ל אקספידיה המפוטר. צילום: יח"צ

אוקסטרום החליף ב-2017 את המנכ"ל לשעבר, דרה קוסרשאהי, שעבר להנהיג את ענקית שיתופי הנסיעות, אובר.

יו"ר אקספדיה, בארי דילר, כתב לעובדי החברה כי ההנהלה בהובלת המפוטרים "למרות שזה נשמע תיאורתי, הביאה לאובדן התמקדות מהותי בפעילות הנוכחית שלנו, מה שגרם לתוצאות מאכזבות של הרבעון השלישי ולתפישה לא מכניסה לטווח הרחוק". הוא הוסיף והסביר כי "הדירקטוריון לא הסכים עם השקפה זו, כמו גם את חזון ההנהגה של אוקסטורם, מתוך אמונה חזקה שהחברה יכולה להאיץ את הצמיחה בשנת 2020".

דילר ינהל מעכשיו את הפעילות היומיומיות ויפקח על צוות ההנהגה הבכירה של החברה, ואילו הדירקטוריון יתמקד בתכנית לאיוש הנהגה חדשה לטווח ארוך. אריק הארט, קצין האסטרטגיה הראשי של אקספדיה, ישמש כממלא מקום לסמנכ"ל הכספים.

מניות אקספדיה עלו ב-6.2 אחוזים בעקבות הדיווח על חילופי הגברי, אך זאת לאחר שהמניה לא הצליחה להשיג ביצועים השנה, בין היתר כתוצאה מתוצאות נמוכות ברבעון השלישי.

יצוין כי אקספדיה החלה לאחרונה להעביר חלק מ-4,500 עובדיה מ-בלווי שבושינגטון למטה החדש שלה ב-אינטרביי, סיאטל, ועד פברואר היא עתידה להשלים את העברת כלל המטה הישן לזה החדש.

אקספדיה פיטרה את המנכ"ל, מארק אוקרסטורם, ואת סמנכ"ל הכספים Reviewed by on . ענקית התיירות אונליין, חברת אקספדיה, מפטרת את המנכ"ל שלה, מארק אוקרסטורם, אחרי שנתיים בלבד שבהן הוביל אותה. על פי דיווח של רשת CNBC, המנכ"ל, כמו גם סמנכ"ל הכספי ענקית התיירות אונליין, חברת אקספדיה, מפטרת את המנכ"ל שלה, מארק אוקרסטורם, אחרי שנתיים בלבד שבהן הוביל אותה. על פי דיווח של רשת CNBC, המנכ"ל, כמו גם סמנכ"ל הכספי Rating: 0

הגיבו