תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בינה מלאכותית » פול מקרטני, מאחוריך: AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית
הקלידים החכמים החדשים, DeepComposer, ומוצרי הבינה המלאכותית שהוצגו בשנים הקודמות. צילום: AWS

פול מקרטני, מאחוריך: AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית

מערכת הקלידים החכמה - DeepComposer שמה - הוצגה ב-AWS re:Invent 2019 והכניסה קצת מוזיקה לכנס השנתי שעורכת ענקית הענן השבוע בלאס וגאס

מאת 4 בדצמבר 2019, 10:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית, כך שלאחר שמנגנים מנגינה כלשהי, ניתן להוסיף לה כלים נוספים, דוגמת אורגן, או תופים.

הקלידים החכמים, DeepComposer, הוצגו בכנס השנתי שעורכת ענקית הענן. הכנס, AWS re:Invent 2019, בהשתתפות יותר מ-65 אלף איש ואשה, לקוחות ושותפים עסקיים, מתקיים השבוע בלאס וגאס.

לדברי ג'וליאן סימון, אוונגליסט בינה מלאכותית ולימוד מכונה ב-AWS לאזור EMEA, "לימוד מכונה דורש לא מעט מתמטיקה, מדעי המחשב, הבנה ב-קוד ובתשתיות. הנושאים האלה חשובים מאוד, אבל להרבה מפתחי לימוד מכונה הם נראים לפעמים משעממים. כך, בכנס השנתי ב-2017 הצגנו את DeepLens, המצלמה הראשונה בעולם המאפשרת למידה עמוקה, כדי לעזור למפתחים להתעמק בלימוד מכונה לראיית מחשב. ובשנה שעברה השקנו את DeepRacer, מכונית מירוץ מוקטנת ביחס של 1:18, אוטונומית לחלוטין, אשר מונעת על ידי לימוד מכונה". הוא ציין כי הטכניקה שמאחורי המוצר החדש נקראת 'בינה מלאכותית גנרטיבית'.

המדובר במקלדת בעלת 32 קלידים ושתי אוקטבות. המקלדת מאפשרת לבחור מנגינה שהוקלטה מראש, או להקליט מנגינה, לשלוח אותה לענן של AWS ולבחור סגנון מוזיקלי לפי בחירה, לדוגמה קלאסי, ג'אז, רוק, או פופ – שיתווסף ו"יעטוף" את הניגון. המשתמשים גם יכולים לבנות מודל משלהם, עם שירים אותם יזינו למערכת. בסופו של התהליך, ניתן לפרסם את הניגון, או לשתף אותו ב-SoundCloud – פלטפורמה מקוונת להפצת אודיו: שירים, הרצאות, פודקאסטים ושידורים חיים.

פול מקרטני, מאחוריך: AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית Reviewed by on . AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית, כך שלאחר שמנגנים מנגינה כלשהי, ניתן להוסיף לה כלים נוספים, דוגמת אורגן, או תופים. הקלידים החכמים, DeepComposer, הוצגו בכנס הש AWS השיקה קלידים עם בינה מלאכותית, כך שלאחר שמנגנים מנגינה כלשהי, ניתן להוסיף לה כלים נוספים, דוגמת אורגן, או תופים. הקלידים החכמים, DeepComposer, הוצגו בכנס הש Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    Dee

    נשמע מגניב. יש לי שתי שאלות טריוויאליות: מה באשר לזכויות-יוצרים של האמן? כמה יעלה התענוג? וּשאלה נוספת, יותר לעומק: נאמר, שהאמן בוחר סגנון ממשהו מוכן. באיזוֹ מידה הוא/היא יכול/ה לתת ביטוי לכישרון עצמי; ׳לשחק׳ עם החומרים, כשמחברים אותם, ולעשות מהם משהו חדש, אישי?

    אשמח, שמישהו מיומן יענה לשאלות, ושהדברים שלי לא יישארו רק בגדר תגובה. תודה.

הגיבו