תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פייסבוק הציגה כלי לשמירת וסנכרון תמונות מהרשת החברתית לגוגל תמונות
העברת תמונות בקלות מפלטפורמה לפלטפורמה. אילוסטרציה: BigStock

פייסבוק הציגה כלי לשמירת וסנכרון תמונות מהרשת החברתית לגוגל תמונות

הכלי הוא למעשה צעד ותוצר ראשון של פרויקט העברת הנתונים, יוזמה בקוד פתוח ליצירת פלטפורמת ניידות לנתונים, שבו שותפות גם גוגל, מיקרוסופט וטוויטר

מאת 3 בדצמבר 2019, 14:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק תכניס בקרוב לפעולה תכונה חדשה שתאפשר למשתמשים להעביר מדיה בכמות גדולה לפלטפורמה אחרת. הכוונה היא בעיקר לתמונות שהעליתם לרשת החברתית, ושברצונכם לסנכרן או לשמור במקום אחר, למשל ב-Google Photos. הרעיון הוא לחסוך מהמשתמשים את הצורך לשמור ולהעלות תוכן בנפרד.

הכלי החדש הוא חלק מ"פרויקט העברת נתונים" (Data Transfer Project) – הסכם שהושג בין גוגל, מיקרוסופט, טוויטר ופייסבוק. ההסכם בין החברות נועד להקל על המשתמשים בכל פלטפורמה לשתף תוכן לפלטפורמות אחרות.

הפיצ'ר החדש ישוחרר לראשונה באירלנד, ואז יתגלגל לשאר העולם במהלך המחצית הראשונה של 2020.

כהתחלה משתמשי פייסבוק יוכלו לייצא רק את המדיה המצורפת לחשבונם ל-Google Photos, אבל בסופו של דבר, פייסבוק ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות צריכות יהיו לאפשר למשתמשים לייצא ולייבא מדיה לכל השירותים השונים, כך לפחות ברמת התכנון והכוונה.

אפשרות להעברת מדיה לפלטפורמות מחוץ לה. פייסבוק. צילום: BigStock

אפשרות להעברת מדיה לפלטפורמות מחוץ לה. פייסבוק. צילום: BigStock

"פתרונות ניידות מעשיים שאנשים יכולים לסמוך עליהם ולהשתמש בהם ביעילות"

בפרסום מיוחד על החידוש סטיב סטרפילד, מנהל הפרטיות והמדיניות הציבורית בפייסבוק, הסביר: "בפייסבוק אנו מאמינים שאם אתה משתף נתונים עם שירות אחד, אתה אמור להיות מסוגל להעביר אותם לשירות אחר. זה העיקרון של ניידות נתונים, המעניק לאנשים שליטה ובחירה תוך עידוד חדשנות".

בזמן הזה, כשהפיצ'ר נמצא בשלב הבדיקה, פייסבוק אמרה כי הכלי יזכה ב"כיוונון" בחודשים הקרובים, בכפוף למשוב של משתמשים ובעלי עניין.

"אנו רוצים לבנות פתרונות ניידות מעשיים שאנשים יכולים לסמוך עליהם ולהשתמש בהם ביעילות", המשיך והסביר סטריפלד. "כדי לטפח אמון זה, אנשים ושירותים אונליין זקוקים לכללים ברורים לגבי אילו סוגים של נתונים צריכים להיות ניידים ומי אחראי להגן על נתונים אלה בזמן שהם עוברים לשירותים שונים", הבהיר.

פייסבוק הציגה כלי לשמירת וסנכרון תמונות מהרשת החברתית לגוגל תמונות Reviewed by on . פייסבוק תכניס בקרוב לפעולה תכונה חדשה שתאפשר למשתמשים להעביר מדיה בכמות גדולה לפלטפורמה אחרת. הכוונה היא בעיקר לתמונות שהעליתם לרשת החברתית, ושברצונכם לסנכרן או פייסבוק תכניס בקרוב לפעולה תכונה חדשה שתאפשר למשתמשים להעביר מדיה בכמות גדולה לפלטפורמה אחרת. הכוונה היא בעיקר לתמונות שהעליתם לרשת החברתית, ושברצונכם לסנכרן או Rating: 0

הגיבו