תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » YouTube Music הפך ליישומון נגיש
לא רק בניידים אלא גם כיישומון. YouTube Music. צילום: BigStock

YouTube Music הפך ליישומון נגיש

שירות המוזיקה הייעודי של גוגל ויוטיוב יוכל לפעול מעתה באמצעות החידוש ישירות משולחן העבודה של מחשבים ניידים ומחשבי PC

מאת 29 באוקטובר 2019, 15:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל מכינה יישומון עבור שירות המוזיקה שלה, YouTube Music, שיפעל ישירות משולחן העבודה של מחשבים ניידים ונייחים.

היישומון של Music הוא אפליקציית רשת שאפשר להתקינה על שולחן העבודה, להרצה ישירה של השירות. עד עתה בכדי להגיע לשירות היה צריך להקליד את הכתובת בשורה המתאימה בדפדפן. כעת, עם האפליקציה, כל מה שצריך לעשות הוא לבצע לחיצה כפולה על הצלמית.

היישומון אף מאפשר שימוש בקיצורי דרך מבוססי מקלדת. הוא יציע חוויה טבעית לשימוש במסכים הגדולים יותר מאשר אלו המיועדים לשוק הנייד, עם פס תפריט עליון שמציע גישה לנושאים העיקריים, כמו דף הבית ותזרים המוזיקה הראשי המוצע, ספרייה שמכילה פריטים שמורים, וגם חיפוש.

בדומה ליישומי מוזיקה אחרים, בקרות ההשמעה של היישומון של Music ממוקמות בפס התפריט התחתון של החלון, ותמיד מוצמדות לצד שמאל, וכאמור כל הפעולות הללו ניתנות לשליטה גם באמצעות מקשי המדיה במקלדת הפיזית.

גוגל תציע בסופו של דבר את היישומון גם כתוסף עבור הדפדפנים כרום ועבור Edge החדש של מיקרוסופט, אבל הם עדיין לא זמינים. גם היישומון בצורתו הנוכחית משוחרר באופן הדרגתי.

YouTube Music הפך ליישומון נגיש Reviewed by on . גוגל מכינה יישומון עבור שירות המוזיקה שלה, YouTube Music, שיפעל ישירות משולחן העבודה של מחשבים ניידים ונייחים. היישומון של Music הוא אפליקציית רשת שאפשר להתקינה גוגל מכינה יישומון עבור שירות המוזיקה שלה, YouTube Music, שיפעל ישירות משולחן העבודה של מחשבים ניידים ונייחים. היישומון של Music הוא אפליקציית רשת שאפשר להתקינה Rating: 0

הגיבו