תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מה יוצג בכנס השנתי של סאפ – השבוע בברצלונה?

מה יוצג בכנס השנתי של סאפ – השבוע בברצלונה?

הכנס האירופי השנתי של החברה, שיתקיים השבוע, מציג את החידושים והמגמות של החברה, בהם פיתוחים תוצרת ישראל

מאת 7 באוקטובר 2019, 11:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע יתקיים כנס SAP TECKED 2019 האירופי בברצלונה, שמביא לאזור אירופה את החידושים והמגמות של החברה שהוצגו בוועידה שהתקיימה בלאס וגאס בחודש שעבר.

הכנס השנה מציע שבעה מסלולים ויותר מ-600 מושבים לאלפי המפתחים, המהנדסים והמשתמשים שמגיעים לכנס, שבהם ישיבו מומחי החברה לשאלות המשתמשים ויפרטו את החידושים בכל אחד ממשפחות הכלים של סאפ.

לדברי יגיל חדרי, מנהל צוות הפריסייל בסאפ ישראל, "הכנס יתמקד להערכתי בחידושים בנושא הארגון החכם, בין היתר גם ב-IRPA – אוטומציה חכמה של תהליכים רובוטיים. כנס TECKED הוא כנס טכנולוגי בעיקרו", ציין חדרי, "ומוצגים בו החידושים ומפת הדרכים של הפתרונות החדשים, כמו המעבר לענן ופתרונות לכל סוגי הענן השונים".

במליאת הפתיחה של הכנס יציג יורגן מולר, סמנכ"ל הטכנולוגיות וחבר מועצת המנהלים של סאפ, את התפיסות והטכנולוגיות המובילות של הארגון החכם, בהן תהליכים עסקיים מקצה לקצה המועשרים בתבונה, וכיצד SAP מקדמת ומפתחת את הפלטפורמה הדיגיטלית לפלטפורמה של טכנולוגיה עסקית, תוך שהיא מבטיחה אינטגרציה חדשנית, מודולריות, יכולת הרחבה קלה וחוויה עקבית לרוחב התהליכים העסקיים בארגון החכם.

עוד יוצג בכנס פתרון Data Warehouse Cloud החדש של החברה, שיושק בקרוב גם בישראל, שהוא פתרון ארגוני הראשון מסוגו של החברה למחסן נתונים בענן, המאחד את כל מקורות הנתונים לפתרון אחד, תוך שמירה על אבטחה, אמינות והעשרה סמנטית של המידע. הפתרון החדש מפשט את ניהול וניתוח המידע עבור המשתמשים ומסייע בקבלת החלטות מבוססות תבונה.

ניר קול, סגן נשיא למוצרים בקבוצת פלטפורמת הענן של סאפ, אמר כי בכנס יוצגו גם פיתוחים של הסניף הישראלי. "מתחת לפלטפורמה של החברה יושבת שכבת טכנולוגיית הענן של SAP, שרבים מרכיביה מפותחים במעבדה בישראל, ובעצם משרתים אלפי לקוחות שמשתמשים במערכת בעסקי הליבה שלהם", ציין. "חלק מהפתרונות שאנו מפתחים מוצגים בכנס לראשונה כדי לאפשר למפתחים וללקוחות נגיעה ראשונה, לקראת ההשקות בתחילת השנה". קול הוסיף כי הצוות הישראלי יציג בכנס חידוש מעניין מאוד, שגם יוצג בהרצאת המליאה הראשית, והוא מודל התכנות ליישומי ענן – שהוא מעין שכבה שמאפשרת למפתח להתמקד בביזנס מעל שכבת הטכנולוגיה ולהגדיר פתרונות".

מערכת אנשים ומחשבים תדווח מהכנס.

מה יוצג בכנס השנתי של סאפ – השבוע בברצלונה? Reviewed by on . השבוע יתקיים כנס SAP TECKED 2019 האירופי בברצלונה, שמביא לאזור אירופה את החידושים והמגמות של החברה שהוצגו בוועידה שהתקיימה בלאס וגאס בחודש שעבר. הכנס השנה מציע השבוע יתקיים כנס SAP TECKED 2019 האירופי בברצלונה, שמביא לאזור אירופה את החידושים והמגמות של החברה שהוצגו בוועידה שהתקיימה בלאס וגאס בחודש שעבר. הכנס השנה מציע Rating: 0

הגיבו