תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » מהנדס לשעבר ביאהו פרץ וחיפש סקס בחשבונות הלקוחות
חיפש סקס בחשבונות הלקוחות. צילום אילוסטרציה: BigStock

מהנדס לשעבר ביאהו פרץ וחיפש סקס בחשבונות הלקוחות

לפי כתב אישום נגדו, העובד השתמש בגישה שלו כמהנדס בחברה כדי לגשת לחשבונות השמורים ברשת הפנימית במטרה לפתוח סיסמאות של משתמשים ● כשהצליח ומצא חומר מעניין - למשל תמונות עירום - הוריד אותו אל כונן קשיח חיצוני, אותו שמר בביתו

מאת 2 באוקטובר 2019, 16:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גם זו דרך לספק מאוויים: מהנדס לשעבר ביאהו הודה השבוע שפרץ לחשבונות של כ-6,000 לקוחות החברה בחיפוש אחר סרטונים ותמונות סקס.

לפי כתב האישום, העובד בן ה-34, דניאל רואיז, השתמש בגישה שלו כמהנדס בחברה כדי להגיע לחשבונות השמורים ברשת הפנימית, במטרה לפתוח סיסמאות של משתמשים. כשהצליח, ומצא חומר שמעניין אותו, הוא הוריד אותו אל כונן קשיח חיצוני אותו שמר בביתו.

רואיז כיוון במיוחד אל חשבונות של נשים צעירות, כולל מכרות וחברות לעבודה, וכשהצליח לחדור לחשבונות שלהן השתמש באפשרות לאפס סיסמאות באתרי אחסון ברשת, כמו iCloud של אפל, Gmail של גוגל, או פייסבוק, בכדי להגיע לתמונות שמורות.

רואיז עבד בתפקידים שונים ביאהו יותר מעשר שנים, כולל בתפקיד מהנדס אמינות בחטיבת המייל של החברה. כיום הוא עובד בחברה אחרת המתמחה בפתרונות לכניסה באמצעות שימוש באמצעי אבטחה יחיד.

גזר הדין אמור להיקבע בפברואר הקרוב, והוא יכול לקבל עד חמש שנים בכלא.

מהנדס לשעבר ביאהו פרץ וחיפש סקס בחשבונות הלקוחות Reviewed by on . גם זו דרך לספק מאוויים: מהנדס לשעבר ביאהו הודה השבוע שפרץ לחשבונות של כ-6,000 לקוחות החברה בחיפוש אחר סרטונים ותמונות סקס. לפי כתב האישום, העובד בן ה-34, דניאל גם זו דרך לספק מאוויים: מהנדס לשעבר ביאהו הודה השבוע שפרץ לחשבונות של כ-6,000 לקוחות החברה בחיפוש אחר סרטונים ותמונות סקס. לפי כתב האישום, העובד בן ה-34, דניאל Rating: 0

הגיבו