תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל כרום מאפשר כעת לשלוח קישורים לדפי אינטרנט למכשירים אחרים
דפדפן כרום של גוגל

גוגל כרום מאפשר כעת לשלוח קישורים לדפי אינטרנט למכשירים אחרים

בכדי לשתף קישור יש לבצע עליו לחיצה ימנית, ולבחור את הפעולה המתאימה מהתפריט - ברשימה יופיעו המכשירים אליהם ניתן יהיה לשלוח את הקישור במהירות

מאת 12 בספטמבר 2019, 14:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל החלה בשחרור של גרסה 77 לדפדפן הכרום שלה. הגרסה החדשה מיועדת למשתמשי Windows, אנדרואיד, iOS ו-macOS, והדבר החדש שהיא מביאה באמת, אם כי עדיין לא בעבור מחשבי macOS, זו אפשרות לשלוח קישורים למכשירים אחרים בהם מותקן הדפדפן של גוגל.

כדי לשתף קישור יש לבצע עליו לחיצה ימנית, ולבחור את הפעולה המתאימה מהתפריט הרגיש להקשר שיופיע לאחריה. ברשימה יופיעו המכשירים אליהם ניתן יהיה לשלוח את הקישור. התכונה החדשה, כאמור עדיין לא זמינה בגרסה של mscOS, אבל זה יקרה בקרוב. כמו כן, בגרסת ה-iOS המשתמש יהיה צריך לפתוח את הדפדפן בטלפון שלו לפני שליחת הקישור, וכן לאשר את קבלתו.

מדובר למעשה בעוד שיטה להעברת קישורים בין הגרסאות השונות של כרום. גם כך, נכון להיום, אם משאירים דפדפן כרום פתוח באחד המכשירים, כשכל הדפדפנים מחוברים כמובן לאותו חשבון גוגל, ניתן לפתוח אותם כולל היסטוריה שלמה וסיסמאות בכל המכשירים האחרים. לפי גוגל זו פשוט שיטה מהירה יותר להעברת קישורים, אם רוצים לעבור באמצע גלישה להתקן אחר.

עוד שינוי קליל וויזואלי בלבד הוא אנימציה חדשה לצלמית שמציגה טעינת אתר – היא נעה במין מעגלים עד שהיא נפתחת לחלוטין עם סיום הטעינה.

גוגל כרום מאפשר כעת לשלוח קישורים לדפי אינטרנט למכשירים אחרים Reviewed by on . גוגל החלה בשחרור של גרסה 77 לדפדפן הכרום שלה. הגרסה החדשה מיועדת למשתמשי Windows, אנדרואיד, iOS ו-macOS, והדבר החדש שהיא מביאה באמת, אם כי עדיין לא בעבור מחשבי גוגל החלה בשחרור של גרסה 77 לדפדפן הכרום שלה. הגרסה החדשה מיועדת למשתמשי Windows, אנדרואיד, iOS ו-macOS, והדבר החדש שהיא מביאה באמת, אם כי עדיין לא בעבור מחשבי Rating: 0

הגיבו