תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אפל תזרים לראשונה מחר את אירוע ההשקה שלה בלייב ביוטיוב
כבשה את רשימת הגאדג'טים של הטיים. אפל. צילום אילוסטרציה: Bigstock

אפל תזרים לראשונה מחר את אירוע ההשקה שלה בלייב ביוטיוב

השקת קו מכשירי ה-iPhone 11 החדשים תתרחש מחר (ג') ותזכה לראשונה בהיסטוריה לשידור חי בהזרמה בשירות הסרטונים ● מומחים לא צופים לחידושים גדולים מהמכשירים שיחשפו, ובכל זאת סקרנות הצרכנים והעולם גבוהה

מאת 9 בספטמבר 2019, 12:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אירוע ההשקה החגיגית והדרמטי של אפל יתרחש מחר (ג') וענקית הטכנולוגיה תחשוף בו סופסוף את ליין מכשירי ה-iPhone 11 שלה.

בנוגע לחדשנות שהמכשירים יביאו אל העולם, שמענו דיווחים מאוכזבים משהו, אך לעומת זאת יש חידוש אחד שיופיע לבטח באירוע – זו הפעם הראשונה שאפל תזרים בלייב את מסיבת ההשקה שלה ביוטיוב.

לאט ובכוונת מכוון אפל מרחיבה את היקף האנשים שמסוגלים לצפות באירוע. בשנה שעברה הרחיבה החברה את הזרמת האירועים שלה לטוויטר ולדפדפני כרום ופיירפוקס, אחרי שהצפייה הייתה מוגבלת בעבר לספארי ולאדג' בלבד. כעת יוכלו כולם לצפות בהשקה הנוצצת ביוטיוב.

הציפייה היא שאפל תחשוף שלושה מכשירי iPhone חדשים, וכמובן שתציג גם מוצרים אחרים באירוע שיתקיים בתיאטרון סטיב ג'ובס בקופרטינו, קליפורניה.

כאמור, לפי השמועות איננו צפויים להיחשף לשינויים דרמטיים, לעומת קו המכשירים הקיים, כשדיווחים אודות הסמארטפונים שיושקו טוענים כי השינויים הגדולים באמת צפויים להגיע דווקא במכשירי 2020. הידיעות מבוססת על דיווח של מורגן סטנלי וגם על הדיווח האחרון של האנליסט הטאיווני מינג-צ'י קאו, המפורסם בזכות תחזיותיו האמינות הקשורות למכשירי אפל.

 

ובכל זאת, על מנת לזכות לראות את ההזרמה בלייב תצטרכו לפנות את השעה 20:00 לפי שעון מקומי – כשבקופרטינו השעה היא 10:00 בבוקר – וללחוץ על הקישור הבא שיתחיל להזרים את השידור החי לערוץ אפל ביוטיוב.

אפל תזרים לראשונה מחר את אירוע ההשקה שלה בלייב ביוטיוב Reviewed by on . אירוע ההשקה החגיגית והדרמטי של אפל יתרחש מחר (ג') וענקית הטכנולוגיה תחשוף בו סופסוף את ליין מכשירי ה-iPhone 11 שלה. בנוגע לחדשנות שהמכשירים יביאו אל העולם, שמענ אירוע ההשקה החגיגית והדרמטי של אפל יתרחש מחר (ג') וענקית הטכנולוגיה תחשוף בו סופסוף את ליין מכשירי ה-iPhone 11 שלה. בנוגע לחדשנות שהמכשירים יביאו אל העולם, שמענ Rating: 0

הגיבו