תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » 'אל תעקוב אחרי' יופעל כברירת מחדל לכל משתמשי פיירפוקס
. פיירפוקס

'אל תעקוב אחרי' יופעל כברירת מחדל לכל משתמשי פיירפוקס

השינוי חל בגרסה 69 החדשה של הדפדפן מבית מוזילה, ומגיע לנוכח המודעות ההולכת וגוברת לכך שאף גורם לא אמור לקבל אפשרות לעקוב אחרי פעילות המשתמשים אונליין ולפגוע בפרטיותם

מאת 4 בספטמבר 2019, 15:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

היכולת למנוע מגורמי צד שלישי לעקוב אחר המעשים של גולשים ברשת כבר מוצעת מזה תקופה ארוכה למדי בידי יצרניות הדפדפנים. עם זאת, התברר שהאפשרות שהייתה זמינה באופן וולונטרי הופעלה בפועל בידי כ-20% מהגולשים בלבד.

אבל זה השתנה בגרסה 69 החדשה של הדפדפן פיירפוקס. מעתה האפשרות הזו מופעלת כברירת מחדל עבור כל המשתמשים בדפדפן הזה של ארגון מוזילה וזה אומר, לפחות באופן תיאורטי, שאף גורם לא יוכל לעקוב אחר הפעילות אונליין של הגולשים ולפגוע בפרטיות שלהם בכך שימכור את המידע הזה לחברות צד שלישי אחרות, שיוכלו לנתח את ההתנהגות שלכם ברשת, ואולי גם בחיים.

המתג של אפשרות ההגנה הזו הופעל באופן אוטומטי במהדורת פיירפוקס מחודש יוני, אבל למשתמשים חדשים בלבד, וכאמור, התברר שרוב המשתמשים אינם מפעילים את המתג, שעכשיו הורם בעבורם באופן אוטומטי.

"אנחנו מצפים לספק הגנה ל-100% מהמשתמשים שלנו כברירת מחדל", מסר הארגון.

'אל תעקוב אחרי' יופעל כברירת מחדל לכל משתמשי פיירפוקס Reviewed by on . היכולת למנוע מגורמי צד שלישי לעקוב אחר המעשים של גולשים ברשת כבר מוצעת מזה תקופה ארוכה למדי בידי יצרניות הדפדפנים. עם זאת, התברר שהאפשרות שהייתה זמינה באופן וול היכולת למנוע מגורמי צד שלישי לעקוב אחר המעשים של גולשים ברשת כבר מוצעת מזה תקופה ארוכה למדי בידי יצרניות הדפדפנים. עם זאת, התברר שהאפשרות שהייתה זמינה באופן וול Rating: 0

הגיבו