תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גולשים בסתר? בקרוב גוגל כרום ישמור על פרטיותכם באמת
גלישה בסתר במצב incognito בגוגל כרום בנייד. צילום: BigStock

גולשים בסתר? בקרוב גוגל כרום ישמור על פרטיותכם באמת

ענקית החיפוש הבטיחה כי בעתיד הקרוב תחדל לאפשר עוד לאתרים לדעת שביקרתם בהם, אם גלשתם אליהם במצב אינקוגניטו, וכן שספקי השירות לא ידעו זאת, משמע שסופסוף פרטיות הגולשים אולי תישמר

מאת 22 ביולי 2019, 14:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל רוצה שמצב הגלישה בסתר שמוצע בדפדפן כרום – המכונה אינקוגניטו (incognito) – יספק באמת גלישה מוסתרת, ולא לכאורה.

לפי החברה, בגרסה היציבה הבאה של כרום היא לא תאפשר לאתרים שגולשים אליהם, או להבדיל לספקי שירות, לדעת שהגולשים נמצאים באתרים אם עשו זאת במצב גלישה בסתר.

נכון להיום, גם כשעוברים למצב גלישה באופן פרטי, יש מידע רב שנשאר בכל זאת גלוי, כפי שהדפדפן עצמו מודיע בעת שפתוחים חלון חדש: "הפעילות שלך יכולה להיות מוצגת בפני אתרים שאליהם נכנסת, המעסיק שלך או בית הספר, ספק האינטרנט שלך".

למעשה, במצב הנוכחי כל מה שכרום עושה הוא שבמצב הגלישה בסתר הוא לא שומר את היסטוריית הגלישה, קבצי עוגיות ונתוני אתרים, וכן מידע שמוזן בטפסים – וכאמור, מדובר במידע שבסופו של דבר מספר גופים כן יכולים להגיע אליו בקלות.

לפי גוגל, היא תסגור לולאה פתוחה FileSystem API של הדפדפן, שמאפשרת נכון להיום למעשה להמשיך לעקוב אחר הרגלי הגלישה ולבטל לחלוטין את האפשרות למעקב ולשתילת עוגיות מידע.

 

 

גולשים בסתר? בקרוב גוגל כרום ישמור על פרטיותכם באמת Reviewed by on . גוגל רוצה שמצב הגלישה בסתר שמוצע בדפדפן כרום - המכונה אינקוגניטו (incognito) - יספק באמת גלישה מוסתרת, ולא לכאורה. לפי החברה, בגרסה היציבה הבאה של כרום היא לא ת גוגל רוצה שמצב הגלישה בסתר שמוצע בדפדפן כרום - המכונה אינקוגניטו (incognito) - יספק באמת גלישה מוסתרת, ולא לכאורה. לפי החברה, בגרסה היציבה הבאה של כרום היא לא ת Rating: 0

הגיבו