תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חנות חדשה של סמסונג מציעה קיצורים לשירותי ביקסבי

חנות חדשה של סמסונג מציעה קיצורים לשירותי ביקסבי

Bixby marketplace מציעה קיצורים לתכונות שונות של העוזרת הקולית שלה, בדומה לאלה של אלקסה של אמזון

מאת 2 ביולי 2019, 17:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג פתחה חנות אפליקציות חדשה לביקסבי, בשם Bixby marketplace, המציעה למשתמשי הגלאקסי קיצורים שהיא קוראת להם Capsules, שניתן להשתמש בהם בעוזרת הקולית, בדומה לתכונות אלקסה של אמזון, הקרויות Alexa skills, המאפשרות גישה קלה לתפקודים שונים של אפליקציה בעזרת פקודה קולית.

ביקסבי כבר כוללת פקודות קוליות, המשולבות באפליקציות צד שלישי, אבל החנות החדשה מקלה על המשתמשים בחיפוש בתוך קטגוריות שונות של אפליקציות, כמו משחקים, פרודוקטיביות, נסיעות, מוזיקה ועוד.

המשתמשים יכולים גם להתאים את הקפסולות שלהם לצורכיהם. למשל, מי שנוהג להשתמש באובר או בליפט יכול לבחור בקפסולת התחבורה כדי שביקסבי תבחר תמיד בנסיעה של אובר כשהמשתמש מבקש מביקסבי נסיעה ליעד מסוים.

אפליקציות פופולריות מצד שלישי כוללות את ספוטיפיי, ילפ, יו-טיוב, מפות גוגל (למרות שהעוזרת הקולית של גוגל מוטמעת בכל מכשירי סמסונג ועשויה להיות יעילה יותר לשימוש בשירותים של גוגל) ועוד.

לדברי סמסונג, לא יהיה פרסום ויזואלי בחנות וגם לא בקפסולות שהיא מציעה, אם כי עדיין לא ידוע אם היא כן תאפשר פרסום קולי.

השקת החנות לביקסבי מעידה על כוונתה של סמסונג למשוך מפתחים לפלטפורמת העוזרת הקולית שלה, ולדבריה היא מתכננת לחשוף פיתוחים נוספים בכנס המפתחים שלה שייערך בסתיו בסן חוזה.

משתמשי ביקסבי בארצות הברית ובקוריאה הדרומית יכולים כבר להשתמש בחנות הביקסבי החדשה.

חנות חדשה של סמסונג מציעה קיצורים לשירותי ביקסבי Reviewed by on . סמסונג פתחה חנות אפליקציות חדשה לביקסבי, בשם Bixby marketplace, המציעה למשתמשי הגלאקסי קיצורים שהיא קוראת להם Capsules, שניתן להשתמש בהם בעוזרת הקולית, בדומה לת סמסונג פתחה חנות אפליקציות חדשה לביקסבי, בשם Bixby marketplace, המציעה למשתמשי הגלאקסי קיצורים שהיא קוראת להם Capsules, שניתן להשתמש בהם בעוזרת הקולית, בדומה לת Rating: 0

הגיבו