עמוס גניש מונה ליו"ר דירקטוריון גט

יקדם את תוכניות הצמיחה הגלובליות של החברה; גניש שימש כשותף בכיר בבנק ההשקעות BTG Pactual מברזיל וכמנכ"ל טלקום איטליה, טלפוניקה ברזיל ו-GVT

26/06/2019 11:38
עמוס גניש, יו"ר דירקטוריון גט. צילום: גט

עמוס גניש מונה בימים לו ליו"ר דירקטוריון גט, אפליקציית הזמנת המוניות על פי דרישה ושירותי תחבורה לעסקים. קודם למינויו, שימש גניש כשותף בכיר בבנק ההשקעות BTG Pactual מברזיל וכן שימש כמנכ"ל טלקום איטליה, טלפוניקה ברזיל ו-GVT.

גניש מכהן כיום בכמה מועצות מנהלים, לרבות ענפי הטלקום, הבנקאות והמדיה.

בחברה אמרו כי כמייסד שותף של חברת הטלקום הטכנולוגית GVT, גניש היה אחראי לצמיחתה של החברה באמריקה הלטינית, הוביל את ההנפקה הראשונה שלה לציבור, שנחלה הצלחה בבורסה של ברזיל, ופיקח על מכירתה לוויונדי ב-2009, לפני שנרכשה בסופו של דבר על ידי טלפוניקה ב-2014 בתמורה ל-9.2 מיליארד דולר.

הוא מתגורר בלונדון. לאחרונה מונה למנכ"ל זרוע הקמעונות הדיגיטלית החדשה של BTG Pactual, בנק ההשקעות הגדול ביותר באמריקה הלטינית והקריביים, ולקח על עצמו את האתגר להפוך את הבנק הקמעונאי המסורתי לפלטפורמה דיגיטלית.

"נרגש ממינויי ליו"ר"

דייב וייסר, מייסד ומנכ"ל גט: "אני נרגש מכך שעמוס נעתר להוביל את דירקטוריון החברה בתפקיד היושב ראש בתקופה מרגשת זו. גט עומדת להגיע לרווחיות בעולם ולבחון הנפקה פוטנציאלית".
"בשעה שהמתחרים של גט ממשיכים לצבור הפסדים, היא משפרת את הרווחיות תוך כדי שמגדילה את הכנסותיה", הוסיף.

גניש אמר כי הוא "נרגש ממינויי ליו"ר גט, חברה שמנוהלת היטב ובעלת פוטנציאל צמיחה איתן. גט מובילה את החדשנות בנסיעות B2B בעולם וחוסכת מיליוני דולרים ללקוחותיה התאגידיים. הערך של גט ללקוחות העסקיים מתבסס על שירות איכותי וטכנולוגיה פורצת דרך אשר כבר כיום משרתת אלפי תאגידים מובילים בעולם.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים