תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » דוז פואה על גלגלים: תחנות תל אופן ניידות יפעלו באירועי האירוויזיון
תחנת ההשכרה הניידת במתחם של תל אופן באקספו תל אביב. צילום: יח"צ

דוז פואה על גלגלים: תחנות תל אופן ניידות יפעלו באירועי האירוויזיון

מי שמתכנן להגיע לגמר האירוויזיון, או לכל אירוע אחר סביב התחרות, יוכל לעשות זאת באופניים, באמצעות תחנות ההשכרה הניידות של תל אופן, שיופעלו על ידי FSM ● קונסיסט מסיימת בימים אלה את פיתוח המערכת הטכנולוגית שתאפשר את האופרציה

מאת 6 במאי 2019, 12:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

התחבורה הציבורית בישראל, אם להודות על האמת, די מקרטעת, ולא עובדת בשבת, עד זמן קצר לפני גמר האירוויזיון. בנוסף, רבים חוזים שבערב התחרות יהיו פקקי תנועה סביב גני התערוכה, שם היא מתקיימת, מה שאומר שגם נסיעה ברכב פרטי באזור לא תהיה תענוג גדול. האופציה הסבירה היחידה שנשארה היא רכבים דו גלגליים, או תלת גלגליים, קרי: אופנוע, קורקינט או אופניים.

המדוושים שרוצים להגיע לאירוויזיון או לאחד מהאירועים הרבים שיתקיימו לקראתו ברחבי תל אביב ואין להם אופניים משלהם יוכלו לשכור אופניים באחת מתחנות ההשכרה הניידות של FSM, מפעילת שירות תל אופן. קונסיסט משלימה בימים אלה את פיתוח המסופים המתאימים שיפעילו את האופרציה והתחנות יתחילו לפעול בימים הקרובים.

התחנות הניידות יעברו בין האירועים השונים ברחבי העיר ויעמידו לרשות החוגגים מספר רב של אופניים מבלי שאלה יצטרכו לחפש תחנת תל אופן קבועה בקרבת מקום. מה שעליהם לעשות הוא להירשם לשירות ולבחור בין מספר סוגים של מנויים. הרישום מתאפשר באפליקציית תל אופן, באתר המיזם או בתחנות עצמן. בסיום ההשכרה הראשונה, תפיק עבורם התחנה הניידת כרטיס ברקוד שיאפשר להם לשחרר ולקחת אופניים בפעמים הבאות.

לכל אלה שירצו להגיע באמצעות האופניים של השירות למופעי האירוויזיון עצמו, כולל לגמר, אין מה לדאוג: לתל אופן יש מתחם בצמוד לאקספו תל אביב, שם, כאמור, מתקיימות התחרות והחזרות לקראתה.

לדברי פרדי קלו, מנכ"ל FSM, "מערך השכרת האופניים של תל אופן הוא אחד הסמלים הבולטים של תל אביב בהיבט התיירותי והאירוויזיון, כאירוע המוזיקלי הגדול בעולם, מהווה הזדמנות מצוינת לחזק את מעמדה כיעד תיירותי עולמי. התחנות הניידות שאנחנו בונים, בשיתוף חטיבת הפיתוח בקונסיסט, ישפרו את חוויית הלקוח של אלפי המבקרים בעיר ויחזקו את תדמיתן של תל אביב וישראל".

תומר דרורי, מנהל חטיבת הפיתוח בקונסיסט, אמר כי "אנחנו רואים כזכות גדולה ליישם את יכולות הפיתוח שבנינו במהלך עשרות שנות פעילות לטובת מיזמים חשובים בתחום התחבורה השיתופית, כמו תל אופן".

דוז פואה על גלגלים: תחנות תל אופן ניידות יפעלו באירועי האירוויזיון Reviewed by on . התחבורה הציבורית בישראל, אם להודות על האמת, די מקרטעת, ולא עובדת בשבת, עד זמן קצר לפני גמר האירוויזיון. בנוסף, רבים חוזים שבערב התחרות יהיו פקקי תנועה סביב גני התחבורה הציבורית בישראל, אם להודות על האמת, די מקרטעת, ולא עובדת בשבת, עד זמן קצר לפני גמר האירוויזיון. בנוסף, רבים חוזים שבערב התחרות יהיו פקקי תנועה סביב גני Rating: 0

הגיבו