תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » BackBeat 3100 – אוזניות נטולות חוטים שנשארות במקום
אוזניות אלחוטיות שלא יפלו בזמן ג'וגינג. אילוסטרציה: BigStock

BackBeat 3100 – אוזניות נטולות חוטים שנשארות במקום

פלנטרוניקס - שנקראת כיום פולי - מציעה עם Backbeat FIT 3100 פתרון שאמור להבטיח שההשקעה שלכם באוזניות אלחוטיות נטולות חוטים לא תלך לאיבוד מהר מדי אם אחת מהן חלילה תצנח מאוזנכם ● האוזניות שלה מתאימות במיוחד לרצים, ומגיעות עם קשתות שמהוות חלק בלתי נפרד מהן

מאת 22 באפריל 2019, 12:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מי שיוצא לריצה עם אוזניות אלחוטיות במלואן, כשהן בדרך כלל קטנות ומוחדרות לאוזן, יודע שיש סיכוי לחזור הביתה בלעדיהן. אם תשאלו את הרצים, החשש הזה שאוזניה תיפול מהאוזן תוך כדי ריצה הוא יותר מרק שולי – ובחיים כמו בחיים, זה גם יקרה בדיוק ברגע הכי לא צפוי, מטבעם של אירועים כאלה.

פלנטרוניקס, שבעצם יש כבר לכנותה כזכור כבר בשם החדש פולי, מציעה עם Backbeat FIT 3100 פתרון מעט שונה, ונכון להיום גם ייחודי למדי בשוק הבינוני ומעלה של התחום הזה, שאמור להבטיח שההשקעה שלכם באוזניות אלחוטיות נטולות חוטים לא תלך לאיבוד מהר מדי: הן מגיעות עם קשתות שהן חלק בלתי נפרד מהאוזניות עצמן.

BackBeat Fit 3100 שוקלות 22 גרם – ולמרות התוספת במשקל, הגבוה מעט מהממוצע של אוזניות נטולות חוטים, הן עדיין נחשבות לקלות. גם אי אפשר לומר שלא מרגישים אותן לחלוטין על האוזניים, אבל הן התגלו כנוחות מאוד, והן לא גרמו להרגיש שהן מציקות גם לאחר שעות של שימוש. הן תומכות בתקן IP57, וזה אכן בא לכדי ביטוי במהלך השימוש, והן לא מפריעות גם אחרי אימון ארוך ומזיע וגם לא בגשם.

BackBeat Fit 3100, של פלנטרוניקס/פולי. צילום: יח"צ

BackBeat Fit 3100, של פלנטרוניקס/פולי. צילום: יח"צ

אבל לא רק הקשת נמצאת שם, כדי לספק את היציבות הנדרשת. 'הקונכיות' בקצוות נכנסות היטב לאוזן ומקנות יציבות מסוימת בפני עצמן. השילוב הזה מבטיח יציבות, שבסופו של דבר יכולה לגרום לשכוח שהן שם, גם בגלל שלעומת אוזניות דומות לא מעטות אחרות – אין כל שינוי באיכות השמע.

לא מנטרלות לחלוטין רעשי רקע

השמע איכותי, אבל לא ברמה הגבוהה ביותר, אם כי אם אתם לא אודיופולים, כנראה שהוא יספק אתכם. אחת הסיבות לכך היא שאין אטימה מוחלטת לרעשי הסביבה, בדיוק כפי שמצוין על הקופסה. זו תכונה שיש אומרים עליה שהיא החלטה של טעם וריח, כי יש רצים שרוצים להיות מודעים באופן מלא לסביבה, אך באותה מידה יש כאלו שרוצים להתנתק לחלוטין, כך שרק בשל תכונה זו ייתכן שיחפשו אוזניות אחרות. זה גם יכול להפריע קצת לשימוש שלהם כדיבורית, אבל אז זה כמו לדבר ישירות בטלפון, והרי ברוב המוחלט של המכשירים לא מציעים סינון רעשי רקע.

בכל אוזניה יש סוללה בהספק של 90 מילי-אמפר/שעה והן אמורות, לפי פולי/פלנטרוניקס, להחזיק כ-5 שעות של השמעת מוזיקה רציפה. בנרתיק שמגיע עם האוזניות יש סוללה בנפח עבודה של 740 מילי-אמפר/שעה, והוא אמור לספק שני מחזורי טעינה מלאים, לפני שיש צורך להטעינו בעצמו.

הדרייברים באוזניות הם בגודל של 13.5 מ"מ, ומספקים היענות קול לכל תחום התדרים של האוזן האנושית. הצימוד מבוצע באמצעות בלוטות' 5.0, ועל הנייר ניתן להשתמש באוזניות במרחק של עד 10 מטרים מההתקן אליו מקשרים אותן.

הכפתור שמשולב באוזנייה הימנית, הראשית, משמש להעברה קדימה ואחורה של שירים, למענה ולניתוק שיחות ועוד, כולל כיבוי והדלקה של האוזניות. עושים זאת בכל זאת באמצעות סדרה של לחיצות שמפורטות במדריך שמגיע בקופסה. באוזנייה השמאלית משתמשים כדי לשלוט בעוצמת הקול, ויש צורך בתרגול קטן כדי ללמוד היטב את השימושים השונים בשתי האזניות, ממש קל.

כמו כל האוזניות והדיבוריות של פלנטרוניקס בסדרה, גם במקרה הזה אפשר להשתמש באפליקציה BackBeat App. אחד הדברים המעניינים שהיא מציעה הוא My Tap: קביעה של פעולה אחת שתתרחש בעת שמבצעים טפיחה קלה על האוזניוה. לדוגמה, אפשר להגדיר שהיא תתחיל השמעה של רשימת שירים, ניתן להפעיל שעון עצר, וכדומה. ניתן גם לקבוע באפליקציה שדווקא האוזנייה השמאלית תהיה האוזנייה הראשית, ניתן לאתר את האוזניות אם שוכחים איפה שמים אותן, ועוד.

בשורה התחתונה, BackBeat Fit 3100 הן אוזניות שמתאימות לרצים, וכנראה לכל מי שעוסק בפעילות ספורטיבית מחוץ לבית, שרוצה לשמוע מוזיקה תוך כדי פעילות ועם זאת להישאר ערני לסביבה שבה הוא נמצא. הן עולות 649 שקלים, מחיר שממקם אותן בתחתית צמרת המחירים בשוק, והן, כאמור, מבטיחות שלא צריך לפחד – לא מרטיבות ובטוח לא מאובדן.

BackBeat 3100 – אוזניות נטולות חוטים שנשארות במקום Reviewed by on . מי שיוצא לריצה עם אוזניות אלחוטיות במלואן, כשהן בדרך כלל קטנות ומוחדרות לאוזן, יודע שיש סיכוי לחזור הביתה בלעדיהן. אם תשאלו את הרצים, החשש הזה שאוזניה תיפול מהא מי שיוצא לריצה עם אוזניות אלחוטיות במלואן, כשהן בדרך כלל קטנות ומוחדרות לאוזן, יודע שיש סיכוי לחזור הביתה בלעדיהן. אם תשאלו את הרצים, החשש הזה שאוזניה תיפול מהא Rating: 0

הגיבו