סינמדיה הירושלמית, שהתנתקה מסיסקו, ממנה שני סמנכ"לים חדשים

אמיר הוכבאום ימונה לסמנכ"ל אבטחה ואבידן למדן לסמנכ"ל ניהול מוצר של פלטפורמות הווידיאו של סינמדיה ● המינויים הם חלק מהמהלכים שלה בעקבות התנתקותה מענקית התקשורת

מינויים חדשים. סינמדיה

סינמדיה, שהוקמה לא מכבר לצורך רכישתה של חטיבת הווידיאו של סיסקו וההתנתקות מהחברה האם, הודיעה באחרונה על שני מינויים חדשים בצמרת החברה: אמיר הוכבאום ימונה לסמנכ"ל אבטחה ואבידן למדן לסמנכ"ל ניהול מוצר של פלטפורמות הווידיאו שלה.

הפתרון שמציעה סינמדיה הוא פלטפורמת וידיאו מקצה לקצה. בין לקוחותיה נמצאות חברות בולטות כגון רשת Sky, וריזון, וודפון, קומקאסט, דיסני ו-AT&T. החברה, שצמחה מ-NDS הירושלמית, התמזגה לחטיבת הווידיאו של סיסקו, אולם באחרונה התנתקה מחברת הענק וקמה כחברה עצמאית בעולמות הווידיאו והטלוויזיה, שפועלת בטכנולוגיות כגון ענן, למידת מכונה ויישום שיטות מתקדמות של אבטחת מידע לעולם הווידיאו. החברה מעסיקה 3,500 עובדים, מהם 550 במרכז הפיתוח שלה בהר חוצבים בירושלים.

אמיר הוכבאום, סמנכ"ל האבטחה של סינמדיה. צילום: יח"צ

אמיר הוכבאום, סמנכ"ל האבטחה של סינמדיה. צילום: יח"צ

הוכבאום מביא אתו לתפקידו החדש ניסיון רב: ב-10 השנים האחרונות הוא שימש כסמנכ"ל מו"פ באלוט תקשורת, ולפני כן באותו התפקיד באוויה – שם הוא אף ניהל את הסניף הישראלי של החברה. בנוסף, הוא היה סמנכ"ל התפעול של אקסרה – חברה שמתמחה בפתרונות תקשורת. במסגרת תפקידו החדש הוא יסייע בפיתוח מנוע צמיחה חדש לסינמדיה על ידי עיצוב, פיתוח והטמעה של פתרונות למלחמה בפיראטיות, תוך שימוש בטכנולוגיות ושיטות חדשניות.

ללמדן ניסיון רב בעולם הווידיאו – הן מהפן הטכנולוגי והן מהפן העסקי. בשנים האחרונות הוא שימש כסמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה בקלטורה ולפני כן כסמנכ"ל הטכנולוגיות והמו"פ של TVinci – ספקית פתרונות וידיאו על גבי הווב שקלטורה רכשה. עוד הוא היה מנהל פיתוח ב-NDS. במסגרת תפקידו החדש יתמקד למדן בניהול פלטפורמת קצה לקצה, שפונה לבעלי תוכן, ספקי שירותי סטרימינג, חברות טלקו ולקוחות מסורתיים של שירותי וידיאו (PayTV) שרוצים להתרחב לעולם הסטרימינג.

אבידן למדן, סמנכ"ל ניהול מוצר של פלטפורמות הווידיאו של סינמדיה. צילום: יח"צ

אבידן למדן, סמנכ"ל ניהול מוצר של פלטפורמות הווידיאו של סינמדיה. צילום: יח"צ

לדברי הוכבאום, "תחום אספקת הווידיאו למשתמשי הקצה עבר מהפיכה בשנים האחרונות. שחקנים חדשים, מודלים עסקיים שונים, טכנולוגיות ווידיאו ומעבר לשירות מבוסס אינטרנט. בה בעת, ולא מעט בשל שינויים אלו, גדל האיום על זכויות היוצרים של בעלי התוכן ועל השירות הניתן על ידי ספקי שרות הווידיאו ובהתאם גדל הנזק הכלכלי הנגרם להם מצד גורמים פליליים שונים. כלל השינויים מציבים אתגרים מורכבים ומאלצים את המערכת כולה לחשב מסלול מחדש. מטרתנו הוא לפרוץ דרכים חדשות בתחום הטכנולוגי ובתחום המוצרי, על מנת לספק הגנה מיטבית על התוכן ועל השירות בכל הרבדים, לבצע ניטור ומעקב אחר האיומים המתחדשים ולפעול למניעתם ולהסרתם".

למדן ציין כי "עבורי מדובר בסגירת מעגל אישית: את תחילת דרכי המקצועית עשיתי ב-NDS ואני מצטרף לסינמדיה, שהוקמה על בסיס הידע העשיר שנרכש ב-NDS. אם בתחילת הדרך שלי האתגר היה להעביר את גופי השידור משידור אנלוגי לדיגיטלי, הצעד הבא של סינמדיה הוא להעביר אותם מעולם דיגיטלי ל-OTT (ר"ת Over The Top), כלומר – מתשתית ייעודית של כבלים ולוויינים לתשתית של אינטרנט פתוח".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. גוטמן שרה

    אני גאה על הגוונים בפיתוח הטכנולוגי. שמח על הקידום בפיתוח מתשתית יעודית של כבלים ולוויינים לתשתית של אינטרנט פתוח.

אירועים קרובים