תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סבב מינויים חדשים באינטל כולל 8 ישראלים בכירים
שגיא בן משה, מנהל קבוצת RealSense באינטל. צילום: יח"צ

סבב מינויים חדשים באינטל כולל 8 ישראלים בכירים

במקביל למנוי בוב סוואן למנכ"ל העבירה החברה שורה ארוכה של מנויים - ביניהם 8 הישראלים עובדי החברה, שקודמו לתפקידים שונים ● המנוי הבולט מכולם - שגיא בן משה שישמש כסגן נשיא תאגידי באינטל

מאת 3 בפברואר 2019, 14:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במקביל למנוי של בוב סוואן למנכ"ל הקבוע של אינטל, העבירה החברה שורה ארוכה של מנויים לתפקידים שונים, כמו שכמעט תמיד קורה במינוי מנכ"ל חדש בארגון גדול. בין המנויים נמצאים 8 ישראלים עובדי החברה שקודמו לתפקידים שונים, והמנוי הבולט מכולם, שלמעשה כבר יצא לפועל במהלך ינואר, הוא של שגיא בן משה שישמש כסגן נשיא תאגידי באינטל.

בן משה, בעל תואר שני למדעי המחשב מהטכניון, שלפי הדף שלו בלינקדאין ישמש גם כמנכ"ל החממה לטכנולוגיה צומחת, עובד בסיבוב הנוכחי קצת יותר משבע שנים, והוא שימש מינואר 2016 כסגן נשיא. הוא שב והצטרף לאינטל ב-2012, אחרי שעזב אותה ב-2008, ומההצטרפות ועד המינוי הנוכחי שימש בתפקידים שונים בצוות ה-RealSense של החברה, כולל ניהול הצוות. מאז יולי של שנה שעברה הוא גם שימש כסגן נשיא בכיר לטכנולוגיות חישה במוביילאיי. בעברו בן משה גם ייסד את החברות אינוויז'ן ודיג'יסקרין. הוא נהל את שתי החברות הללו עד לרכישת אינוויז'ן בידי אינטל ב-2012, מה שסימל את שובו לאינטל.

20 ישראלים מבין 150 הסגנים

שאר המנויים הם של סגני נשיא, כשנכון להיום, ובעקבות המנויים החדשים, כוללים 20 ישראלים מבין 150 הסגנים.

אוהד זסלבסקי, שעובד באינטל בשלל תפקידים מאז 1999, מונה לסגן נשיא למשאבי אנוש וגיוס טלנטים גלובלי, כשלפני כן שימש כארבע שנים כדירקטור בקבוצה שאחראית לאסטרטגיית חיפוש העובדים של החברה.

איתי בר-חן, שעובד באינטל מאז 2006, מונה לסגן נשיא לפתרונות תשתית ופלטפורמות, ועברו כולל ניהול בכיר של פיתוח אותות IP במרכזי החברה בירושלים ובחיפה, כשבשש השנים האחרונות הוא כבר יושב בסקרמנטו כמנהל הנדסה בכיר בתחום.

זיוית כ"ץ צמרת מונתה לסגנית נשיא לנושאי ייצור ותפעול, ועד לאחרונה היא שימשה כמנהלת מפעל ייצור המעבדים של אינטל באריזונה, בשנתיים האחרונות שבהן יוצרו מעבדי 22 ו-14 ננו-מטר הנוכחיים של החברה.

שאר המנויים כוללים את קובי קשפיצקי, שמונה לסגן נשיא אחראי ל-Silicon Engineering Group, ליז כהן ירושלמי, שמונתה לסגנית נשיא בחברת הבאת מובילאיי במקביל ליוסי קריינין, ואפי רותם שמונה לעמית בקבוצת הנדסת הסיליקון של החברה.

סבב מינויים חדשים באינטל כולל 8 ישראלים בכירים Reviewed by on . במקביל למנוי של בוב סוואן למנכ"ל הקבוע של אינטל, העבירה החברה שורה ארוכה של מנויים לתפקידים שונים, כמו שכמעט תמיד קורה במינוי מנכ"ל חדש בארגון גדול. בין המנויים במקביל למנוי של בוב סוואן למנכ"ל הקבוע של אינטל, העבירה החברה שורה ארוכה של מנויים לתפקידים שונים, כמו שכמעט תמיד קורה במינוי מנכ"ל חדש בארגון גדול. בין המנויים Rating: 0

הגיבו