תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סמארטפון מתקפל של לנובו יחשף במהלך החודש הבא
Flexpai - הטלפון המתקפל הראשון. צילום: יח"צ

סמארטפון מתקפל של לנובו יחשף במהלך החודש הבא

תחת מותג ה-RAZR של מוטורולה, חברת האם, לנובו, מתכוונת גם היא לצאת עם סמארטפון מתקפל, כמיטב המסורת השלטת בשוק כיום

מאת 17 בינואר 2019, 16:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם לנובו מתכוננת גם היא לשכשך בים שוק הטלפונים המתקפלים ההולך ומתהווה מול עיני הלקוחות הפוטנציאליים?

לפי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל, לא רק שזה יקרה, זה אפילו יקרה מוקדם מהצפוי – החברה אמורה לפי ההערכות להציג את הגרסה שלה לטלפון עם מסך מתקפל כבר במהלך החודש הבא.

ויותר מכך, הטלפון אמור לצאת תחת מותג ה-RAZR של מוטורולה, חברת הבת של לנובו. מדובר במותג הטלפונים שנחשב בזמנו – בטרם המלים 'חכם' ו'מגע' נכנסו עמוק לשיח – לאחד היוקרתיים ביותר שקיים בשוק, ובוודאי לאחד המעוצבים ואף הדקים ביותר.

מהדיווח עולה שהטלפון המתקפל של מוטורולה-לנובו נמצא כבר בשלבי בדיקות אחרונים, וכן נודע שהחברה אינה מתכוונת להשיק כמות גדולה של טלפונים מהסוג. כפי שהוזכר לעיל, מדובר כנראה בסוג של בדיקה עם כ-200 אלף יחידות בלבד של ה-RAZR החדש.

כך או כך, מדובר בשוק שהולך להיות פעיל מאוד, לפחות בהיצע גם אם לא בכמות, בגלל המחיר שצפוי להיות למעלה מ-1,500 דולרים.

כזכור, מבול הסמארטפונים והטאבלטים עם המסך המתקפל, החל כשדווקא חברה קטנה מסן פרנסיסקו, בשם Royole, הודיעה בתחילת נובמבר האחרון באירוע שקיימה בסן פרנסיסקו על השקת מכשיר ה-FlexPai שלה, בעל מסך גמיש בגודל 7.8 אינץ' שיכול להתקפל ב-180 מעלות ולהפוך מטאבלט לטלפון – וחזרה. אחריה הודיעו סמסונג, וואווי ו-LG שהן מגיעות בקרוב עם מכשיר מתקפל. לנובו-מוטורולה היא המזנקת החדשה למי ים המתקפלים.

 

סמארטפון מתקפל של לנובו יחשף במהלך החודש הבא Reviewed by on . האם לנובו מתכוננת גם היא לשכשך בים שוק הטלפונים המתקפלים ההולך ומתהווה מול עיני הלקוחות הפוטנציאליים? לפי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל, לא רק שזה יקרה, זה אפילו י האם לנובו מתכוננת גם היא לשכשך בים שוק הטלפונים המתקפלים ההולך ומתהווה מול עיני הלקוחות הפוטנציאליים? לפי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל, לא רק שזה יקרה, זה אפילו י Rating: 0

הגיבו