תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מיקרוסופט תשיק מצלמות רשת שיתחברו (גם) ל-Xbox One
Xbox One. צילום: BigStock

מיקרוסופט תשיק מצלמות רשת שיתחברו (גם) ל-Xbox One

המטרה: להביא את יכולות זיהוי הפנים המוצעות במחשבים ניידים עם Windows 10 התומכים ב-Windows Hello ● המצלמות יציעו רזולוציית 4K, וניתן יהיה לחברן גם לקונסולות המשחק Xbox One

מאת 25 בדצמבר 2018, 12:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט מתכננת להשיק סדרת מצלמות רשת עצמאיות בשנה הבאה. המטרה, לפי החברה, היא להביא את יכולות זיהוי הפנים המוצעות במחשבים ניידים עם Windows 10, התומכים ב-Windows Hello, לכל המחשבים המריצים את מערכת ההפעלה של החברה.

לפי הדיווח, המצלמות יציעו רזולוציית 4K, ומעבר לשימוש במחשבים ניתן יהיה לחבר אותן גם לקונסולות המשחק של החברה, Xbox One, שלאחרונה קיבלו גם, בין היתר, את האפשרות לחיבור מקלדת ועכבר.

מדובר בניסיון של מיקרוסופט להרחיב עוד יותר את היכולת לאבטח מחשבים ללא שימוש בסיסמה. עד עתה היא, כאמור, הגבילה את השימוש ב-Windows Hello רק לניידים בהם משובצת מצלמת רשת כברירת מחדל.

להיכנס למערכת עם הצגת פנים בלבד

המצלמות החדשות יוצגו כנראה תחת המותג Surface של החברה. כמו כן נראה כי הצגתן לראשונה לציבור תהיה משולבת עם ההשקה הצפויה של Surface Hub 2 – הלוח הדיגיטלי הלבן הענקי של החברה.

השימוש במצלמה החדשה, שאמורה להיות מצוידת במחבר USB Type-C, יאשר למשתתפים בארגון להיכנס למערכת עם הצגת הפנים שלהם בלבד.

משם הדרך למצלמה שניתן יהיה לעבוד איתה עם כל מחשב Windows 10, כאמצעי אבטחה, כבר קצרה.

מיקרוסופט תשיק מצלמות רשת שיתחברו (גם) ל-Xbox One Reviewed by on . מיקרוסופט מתכננת להשיק סדרת מצלמות רשת עצמאיות בשנה הבאה. המטרה, לפי החברה, היא להביא את יכולות זיהוי הפנים המוצעות במחשבים ניידים עם Windows 10, התומכים ב-Wind מיקרוסופט מתכננת להשיק סדרת מצלמות רשת עצמאיות בשנה הבאה. המטרה, לפי החברה, היא להביא את יכולות זיהוי הפנים המוצעות במחשבים ניידים עם Windows 10, התומכים ב-Wind Rating: 0

הגיבו