תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » השעון החכם החדש של סמסונג יעבוד כנראה על אנדרואיד
ה-Samsung Gear S הבא - יתבסס בכלל על Wear OS של גוגל? צילום: אתר החברה

השעון החכם החדש של סמסונג יעבוד כנראה על אנדרואיד

לפי השם של השעון החדש שלה - שייקרא Galaxy Watch - מסתמן שהחברה הקוריאנית עוברת למערכת ההפעלה של גוגל - ומה עוד עומד להתחדש?

מאת 9 ביולי 2018, 13:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג (Samsung) אמורה בקרוב להכריז על Gear S4, השעון החכם החדש שלה. עם זאת, לפי הדיווחים האחרונים השעון ייקרא Galaxy Watch.

Galaxy הוא המותג שבו משתמשת סמסונג בכדי לסמן את מוצריה הפועלים על בסיס אנדרואיד, מערכת ההפעלה של גוגל (Google).

אם זה נכון, זה אומר שהחברה הקוריאנית תזנח את מערכת ההפעלה שלה Tizen, בה השתמשה בין השאר גם בשעונים הקודמים שלה, שזכו להצלחה מסוימת בשוק המוגבל יחסית הזה, ותספק את השעון הבא שלה עם Wear OS.

השעון החדש, שתאריכי ההכרזה וההשקה שלו עדיין לא ברורים, אמור להגיע עם טכנולוגיה חדשה שתאשר לו למדוד לחץ דם. בנוסף, ככל הידוע, סמסונג תאמץ טכנולוגיית ייצור חדשה שמאפשרת מזעור של השבבים בהם היא משתמשת לייצור השעון, כך שניתן יהיה להוסיף חלקים על גודל נתון וגם להגדיל את הסוללה – לפי הדיווחים זו תגדל מ-370mAh ב-Gear S3 ל-470mAh בשעון החדש.

סמסונג אמורה להציג את טלפון הדגל החדש שלה Galaxy Note 9 באירוע ב-9 באוגוסט. לפי ההערכות היא לא תציג את השעון החדש באותו אירוע.

השעון החכם החדש של סמסונג יעבוד כנראה על אנדרואיד Reviewed by on . סמסונג (Samsung) אמורה בקרוב להכריז על Gear S4, השעון החכם החדש שלה. עם זאת, לפי הדיווחים האחרונים השעון ייקרא Galaxy Watch. Galaxy הוא המותג שבו משתמשת סמסונג סמסונג (Samsung) אמורה בקרוב להכריז על Gear S4, השעון החכם החדש שלה. עם זאת, לפי הדיווחים האחרונים השעון ייקרא Galaxy Watch. Galaxy הוא המותג שבו משתמשת סמסונג Rating: 0

הגיבו