ראש ממשלת לבנון השיק אפליקציית סלפי לכבוד הבחירות

סעד אל-חרירי - הידוע גם בכינוי "מלך הסלפי" בשל חיבתו לתיעוד העצמי - מאמין כנראה במיוחד בטכנולוגיה ובפוטוגניות שלו ● הוא השיק יישום שיאפשר לו לחלוק צילומי סלפי עם תומכיו במהלך מסע הבחירות העכשווי, שבו יבקש להיבחר מחדש לתפקיד

Stories With SH. אפליקציית הסלפי של ראש ממשלת לבנון, סעד אל חרירי

ראש ממשלת לבנון, סעד אל חרירי, לקח את האובססיה שלו לתיעוד עצמי צעד נוסף קדימה השבוע (ג') – הוא השיק יישום שבעזרתו יוכל לחלוק את צילומי הסלפי שהוא מרבה לבצע עם אוהדיו ותומכיו. לפי התיאור, האפליקציה נועדה לאפשר לחסידיו לחלוק צילומי סלפי.

אל חרירי, בן ה-48, הוא בנו השני של רפיק אל-חרירי, לשעבר ראש ממשלת לבנון, שנרצח בהתנקשות ב-2005, והחיבה שלו לקדמה התבטאה גם לאורך השנים בתפישת עולמו – לאחר ההתנקשות באביו הוא תפס את מקומו בפוליטיקה וניסה להשליט סדר חדש בלבנון השסועה, עת ניהל את הפרלמנט הלבנוני במגמה של מלחמה בשחיתות ורפורמה מחודשת.

אל חרירי העדיף לנהל משא ומתן לפירוק חזבאללה מנשקו בתמורה לנסיגת ישראל מחוות שבעא, והפך למתנגד חדש להשפעה הסורית הממושכת במדינה. הוא נחשב כתומך בתהליך השלום במזרח התיכון וכתומך של היוזמה הסעודית, שעליה הכריז שליט סעודיה המלך עבדאללה בשנת 2002.

הבחירות הקרובות בלבנון יתקיימו ב-6 במאי, לראשונה מאז שנת 2009, ורבים מכ-600 המועמדים שרצים בהן מחזרים אחרי צעירי המדינה באמצעות הרשתות החברתיות. אל-חרירי, מוביל את תנועת זרם העתיד (Future Movement), המונה יחד איתו 37 מועמדים.

ראש הממשלה, הידוע בכינוי "מלך הסלפי", צילם את עצמו כבר במהלך השנים האחרונות עם מגוון נרחב של תומכים ואפילו עם כמה ממנהיגי העולם.

"לחלוק את צילומי הסלפי שאיחדו אותנו"

עם השקת היישום ביקש ראש הממשלה הנוכחי מקהל תומכיו להצטרף ל-"פרויקט הסלפי" שלו, ועשה זאת באמצעות ציוצים בחשבון הטוויטר (Twitter), וכן פוסטים שהעלה לדפי האינסטגרם (Instagram) והפייסבוק (Facebook) שברשותו. "הורידו את היישום בכדי לחלוק את צילומי הסלפי שאיחדו אותנו", כתב ראש הממשלה, השרוי בעיצומו של קמפיין בחירות להנהגת לבנון, שבו הוא מבקש מבני עמו לבחור בו שוב לתפקיד, לאחר שאייש אותו לסירוגין מאז שנת 2011.

אלא שראש הממשלה הטכנולוגי הוסיף להודעותיו כתובת להורדת היישום שמובילה את המקישים עליה בטעות בחזרה לחשבון האינסטגרם שלו, כך שאם תרצו להצטרף למחליפי הסלפי עם אל חרירי תצטרכו לאתר את היישום, המכונה Stories with SH, הזמין בעבור משתמשי אנדרואיד ו- iOS גם יחד.

"Stories with SH מאפשר לכם לצלם תמונות ולשתף אותם עם אנשים אחרים, וגם מאפשר לכם לשוחח עם ראש ממשלת לבנון, סעד אל-חרירי", נכתב בתיאור האפליקציה.

לאחר התקנת האפליקציה החדשה, אוהדי אל-חרירי יכולים להתרשם מאוסף צילומי סלפי בכיכובו של ראש הממשלה החייכן והמטופח יחד עם תומכיו. הם יכולים גם להוסיף תמונות שלהם עם המנהיג.

ויש גם למה לצפות לאחרי הבחירות – בהפגנה שנערכה באחרונה הבטיח אל חרירי לקבוצה של 6,000 נשים להצטלם בסלפי עם כל אחת מהן אם ינצח.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים