תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » גיימאפקטיב הישראלית השלימה גיוס בסך 11 מיליון דולר
צוות גיימאפקטיב. צילום: יח"צ

גיימאפקטיב הישראלית השלימה גיוס בסך 11 מיליון דולר

הכסף ישמש להמשך פיתוח הפלטפורמה של החברה, שנועדה להנעת עובדים וללמידה ארגונית ● הגיוס הובל על ידי קרן JVP

מאת 25 באפריל 2018, 17:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גיימאפקטיב הודיעה אתמול (ג') כי השלימה סבב גיוס הון בסך 11 מיליון דולר. הכסף ישמש את הסטארט-אפ להמשך פיתוח המוצר ולהרחבת מערך השיווק שלו.

החברה הוקמה ב-2012 ומחזיקה משרדים ברעננה ובניו-יורק. היא מפתחת פלטפורמה להנעת עובדים ולמידה ארגונית. הטכנולוגיה שלה משתמשת בכלים מעולם המשחוק ומתן פידבק מידי, על מנת לחזק מיומנויות ולעודד עובדים לשמור על רמה גבוהה של ביצועים ולמידה.

הגיוס הובל על ידי קרן JVP. קרן La Maison הצטרפה כמשקיע חדש לצדם של משקיעים קיימים שלקחו חלק בסבב הגיוס: 2B Angels ,CE Ventures, ליפמן, חומסקי, יניב טל, אשבול ומשקיעים נוספים. עד כה גייסה החברה 21 מיליון דולר.

"תחום ה-HR-Tech עובר שינוי משמעותי", אמר גל רימון, מנכ"ל ומייסד גיימאפקטיב. "חברות רבות מתרחקות מכלי ניהול והכשרת כוח אדם ישנים, שאינם משרתים באופן ישיר את העובד ולא עוזרים לו לשפר את ביצועיו באופן מדיד ולאורך זמן. המערכת שפיתחנו ממוקדת בעובדים עצמם ומאפשרת לחברות לקיים דיאלוג מתמיד עם העובד לגבי הביצועים שלו, יכולתו לעמוד ביעדים הארגוניים ורמת ההכשרה והמוכנות שלו לעבודה. הדבר שונה מהותית ממערכות ישנות בתחום, שהתמקדו בריכוז מידע על העובדים לשימוש ההנהלה".

גיימאפקטיב הישראלית השלימה גיוס בסך 11 מיליון דולר Reviewed by on . גיימאפקטיב הודיעה אתמול (ג') כי השלימה סבב גיוס הון בסך 11 מיליון דולר. הכסף ישמש את הסטארט-אפ להמשך פיתוח המוצר ולהרחבת מערך השיווק שלו. החברה הוקמה ב-2012 ומח גיימאפקטיב הודיעה אתמול (ג') כי השלימה סבב גיוס הון בסך 11 מיליון דולר. הכסף ישמש את הסטארט-אפ להמשך פיתוח המוצר ולהרחבת מערך השיווק שלו. החברה הוקמה ב-2012 ומח Rating: 0

הגיבו