תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » לייטריקס מגייסת 80 עובדים למטה החברה בירושלים
מימין: עמית גולדשטיין, סמנכ"ל הכספים של לייטריקס; ד"ר זאב פרבמן, המנכ"ל; איתי צידון, מנהל הפיתוח העסקי; ניר פוצ׳טר, סמנכ"ל השיווק; וירון אינגר, סמנכ"ל הטכנולוגיות. צילום: אופיר אייב

לייטריקס מגייסת 80 עובדים למטה החברה בירושלים

"אנחנו זקוקים למהנדסים, מעצבים, מומחים גרפיים ואנשי מרקטינג שיצטרפו לצוותי החברה המפתחים את הדור הבא של יצירת תוכן במובייל", אמר ד"ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ״ל לייטריקס

מאת 24 באפריל 2018, 12:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לייטריקס (Lightricks) הישראלית, המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, הכריזה על גיוס 80 עובדים למשרדי החברה בירושלים. החברה מציעה מגוון משרות בתחומי מחקר ופיתוח, עיצוב, שיווק ועוד. עם השלמת תהליך גיוס זה, תמנה החברה כ- 200 עובדים.

האפליקציות שפיתחה החברה עד כה משלבות בין יכולות עריכה ועיבוד לבין ממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי, ומאפשרות למשתמשיה, בין אם הם מעצבים מנוסים או חובבים, להפיק תוכן ברמה הגבוהה ביותר במובייל, בפשטות ובמהירות באמצעות כלים שהיו זמינים עד כה אך ורק למשתמשי מחשב נייח מתקדמים.

החברה מציעה סביבת עבודה המשלבת חדשנות ומחקר לצד משרדים מרווחים טובלים בירוק בכפר ההיי-טק שבקמפוס גבעת רם. בנוסף, החברה מציעה מספר הטבות ייחודיות כגון הכשרה והשתלמויות מקצועיות, שאטל יומי הלוך-חזור מתל אביב לירושלים על חשבון החברה, מענקי אופציות, חדר VR ועוד.

לפתח את הדור הבא של יצירת תוכן במובייל

את לייטריקס הקימו בתחילת 2013 חמישה מייסדים, ארבעה מהם דוקטורנטים מהאוניברסיטה העברית בעלי רקע רב בתעשייה ובאקדמיה עם החזון ליצור את הכלים האיכותיים ביותר ליצירה ועריכת תוכן במובייל. שתי האפליקציות הראשונות של החברה, Facetune ו-Enlight הן שתיים מאפליקציות הפרימיום (בתשלום) המוצלחות ביותר בעולם עם מעל ל-15 מיליון הורדות בתשלום.

"לייטריקס ממשיכה להתרחב ומחפשת את המוחות החדשניים, היצירתיים והמקצועיים ביותר. אנחנו זקוקים למהנדסים, מעצבים, מומחים גרפיים ואנשי מרקטינג שיצטרפו לצוותי החברה המפתחים את הדור הבא של יצירת תוכן במובייל", אמר ד"ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ״ל לייטריקס.

"אנחנו מאמינים שאם לוקחים אנשים חכמים ונותנים להם את החופש היצירתי לבנות דברים שיש להם תשוקה אליהם, קורים דברים גדולים. זה סוד ההצלחה שלנו בעבר, ואנחנו קוראים לכל מי שמעוניין להגיש קורות חיים ולהצטרף אלינו".

לפרטים נוספים והגשת מועמדות לחצו כאן.

לייטריקס מגייסת 80 עובדים למטה החברה בירושלים Reviewed by on . לייטריקס (Lightricks) הישראלית, המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, הכריזה על גיוס 80 עובדים למשרדי החברה בירושלים. החברה מציעה מגוון מש לייטריקס (Lightricks) הישראלית, המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, הכריזה על גיוס 80 עובדים למשרדי החברה בירושלים. החברה מציעה מגוון מש Rating: 0

הגיבו