תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מלם תים הטמיעה ERP של סאפ בלאומית שירותי בריאות
מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירותי בריאות. צילום: יח"צ

מלם תים הטמיעה ERP של סאפ בלאומית שירותי בריאות

עלות הפרויקט - מיליוני שקלים ● מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע, לאומית שירותי בריאות: "המערכת מאפשרת מחשוב ובקרה של התהליכים, על כן בנינו 'אמת אחת' חוצת-ארגון בכל רגע נתון, עם יכולות לקבלת דו''חות עשירים, הכוללים אנליטיקה מתקדמת"

מאת 7 במרץ 2018, 10:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלם תים הטמיעה מערכת ERP של סאפ (SAP) בלאומית שירותי בריאות. הפרויקט נמשך 16 חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים.

הפרויקט בוצע בשיתוף אנשי ה-IT של לאומית שירותי בריאות, בראשות מוריס קסנר. המערכת שהוטמעה היא S/4 HANA SAP, המהווה את הדור הבא של פתרונות ה-ERP, המאפשרת ניהול של ארגונים בצורה פשוטה וחדשנית יותר, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש, ואנליטיקה מתקדמת בזמן אמת. במסגרת הפרויקט, מלם תים גם תארח אצלה את תשתיות הדטה סנטר של לאומית ותספק שירותי תחזוקה למערכת לתקופה של חמש שנים.

שיפור עתידי של יכולת העבודה במובייל

במסגרת הפרויקט הוטמעו בלאומית שירותי בריאות מודולים לניהול תהליכי רכש ומלאי, תהליכים פיננסיים, בקרה ותקציב, אחזקה ועוד. עוד נעשה פיתוח משותף של עשרות ממשקים מול מערכות תפעוליות שונות, רובם בסביבת AS400 ומערכות חיצוניות שונות. עוד בוצע תת-פרויקט של הסבת נתונים בהיקפים גדולים. הפרויקט כלל הקמת תשתיות חומרה ואפליקציה, אשר תומכות בפתרון – בחוות השרתים של מלם תים. עוד כלל הפרויקט הדרכה של כ-1,700 עובדים בפריסה ארצית, אותו הובילה ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת מטריקס.

המערכת משמשת 170 בתי מרקחת בפריסה ארצית, 300 סניפים, מחוזות ומטה ובתוכם כ-1,700 משתמשים, החל מנציגות קשר ומנהלים בסניפים (קופות, רכש), דרך רוקחים ואחיות (קופות, רכש ומלאי) ועד למטה והנהלה בכירה.

המערכת עלתה לאוויר לפני ימים אחדים, תוך שמירה מירבית על זמינות המערכות המשיקות, ובלא פגיעה ברצף השירות בקופה.

לדברי קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירותי בריאות, "כמוסד מוביל בתחום שירותי הבריאות, הצבנו בפנינו מטרה להתקדם לדור הבא של המערכות הארגוניות, לרבות מערכת לוגיסטית ופיננסית מתקדמת. זאת, לטובת שיפור השירות המנהלי שלנו".

"הפרויקט שיפר את היכולת של אנשי לאומית לתכנן ולנהל את המערך הכלכלי והלוגיסטי של הקופה. המערכת מאפשרת מחשוב ובקרה של התהליכים. בנינו 'אמת אחת' חוצת-ארגון בכל רגע נתון, עם יכולות לקבלת דו"חות עשירים, הכוללים אנליטיקה מתקדמת ושיפור עתידי של יכולת העבודה במובייל".

מלם תים הטמיעה ERP של סאפ בלאומית שירותי בריאות Reviewed by on . מלם תים הטמיעה מערכת ERP של סאפ (SAP) בלאומית שירותי בריאות. הפרויקט נמשך 16 חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים. הפרויקט בוצע מלם תים הטמיעה מערכת ERP של סאפ (SAP) בלאומית שירותי בריאות. הפרויקט נמשך 16 חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מיליוני שקלים. הפרויקט בוצע Rating: 0

הגיבו