תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טסים אל על – עם הדרימליינר
מימין: תמי בורוביץ', מבעלי אל על; מנכ"ל אל על, דוד מימון; שר התחבורה, ישראל כץ; אלי דפס, יו"ר אל על; וריי קונור, יו"ר בואינג. צילום: סיון פרג'

טסים אל על – עם הדרימליינר

הנמר נכח בטקס שערכה חברת התעופה לכבוד מטוס החלומות החדש, שאל על תקבל 16 יחידות ממנו - בהשקעה כוללת של 1.25 מיליארד דולר

מאת 12 ביוני 2017, 16:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר – המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה.

מימון הציג בפני המשתתפים המשתאים את המטוס, הראשון מבין 16 מטוסי הדרימליינר שתקבל אל על, בהשקעה כוללת של יותר מ- 1.25 מיליארד דולר.

הדרימליינר הראשון יצטרף לצי המתחדש של החברה בעוד כחודשיים ובספטמבר הוא כבר יבצע טיסות לאירופה. החל מסוף אוקטובר הוא ישולב בהדרגה בטיסות ליעדים ארוכי הטווח של אל על – בצפון אמריקה ובמזרח הרחוק.

ניתן היה לחוש באירוע שקליטת מטוסי הדרימליינר בחברה היא אחד המהלכים המשמעותיים בענף התחבורה האזרחית בישראל בשנים האחרונות. המטוסים האלה צפויים להזניק את אל על מעלה, ולסייע לשיפור חוויית הטיסה של הנוסעים ומצבה של החברה.

הדרימליינר של אל על. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר של אל על. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר - מבט מבפנים. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר – מבט מבפנים. צילום: PriestmanGoode

טסים אל על – עם הדרימליינר Reviewed by on . משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר - המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה. מימון משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר - המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה. מימון Rating: 0

הגיבו