תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » וייקרא שמו של הדפדפן החדש של מיקרוסופט: Microsoft Edge
או אני - או כלום. Edge

וייקרא שמו של הדפדפן החדש של מיקרוסופט: Microsoft Edge

ענקית הטכנולוגיה ניצלה את כנס המפתחים שלה כדי להכריז על השם הרשמי של המוצר המסקרן שהיה ידוע עד כה בשם Project Spartan

מאת 30 באפריל 2015, 11:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הדפדפן החדש של מיקרוסופט (Microsoft), שעד עתה היה ידוע בשם Project Spartan, קיבל שם רשמי. החברה ניצלה את כנס המפתחים שלה, שנערך בעצם ימים אלה, כדי להכריז כי הדפדפן החדש ייקרא Microsoft Edge. הבחירה בשם הזה ברורה: היא רוצה להציג את הדפדפן החדש שלה ככזה שמוביל את הקצה הטכנולוגי העליון של שוק הדפדפנים.

החברה ניצלה את הבמה כדי הציג את החידושים שיציע Edge. הבולט בהם הוא מבנה חדש לעמוד הבית שכעת יכיל מעין כרטיסיות רבות שחלקן יציגו קישורים ותמונות מתארים שהמשתמש מרבה לבקר בהם. ניתן יהיה לחזור אליהם בהקלקה אחת, בדומה לאפשרויות עמוד הבית בכרום (Chrome) של גוגל (Google) ולפתיחת עמוד חדש בפיירפוקס (Firefox) של מוזילה (Mozilla).

בשונה מהדפדפנים המובילים האחרים, בעמוד הבית של Edge ניתן יהיה להציג גם מידע שמתקבל מאפליקציות אחרות וכן מידע אישי שנשלף מהעוזרת האישית של מיקרוסופט, הלא היא קורטנה (Cortana).

בנוסף, רוצה מיקרוסופט להביא, בשעה טובה, לדפדפן שלה את עידן התוספים, כפי שנהוג בדפדפן המתחרה שלה. היא אף טוענת שהמרה של תוספים קיימים מפיירפוקס ומכרום תהיה קלה למדי בעזרת כלים שהיא תספק.

וייקרא שמו של הדפדפן החדש של מיקרוסופט: Microsoft Edge Reviewed by on . הדפדפן החדש של מיקרוסופט (Microsoft), שעד עתה היה ידוע בשם Project Spartan, קיבל שם רשמי. החברה ניצלה את כנס המפתחים שלה, שנערך בעצם ימים אלה, כדי להכריז כי הדפ הדפדפן החדש של מיקרוסופט (Microsoft), שעד עתה היה ידוע בשם Project Spartan, קיבל שם רשמי. החברה ניצלה את כנס המפתחים שלה, שנערך בעצם ימים אלה, כדי להכריז כי הדפ Rating: 0

הגיבו