תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » לקראת האולימפיאדה: בזק שידרגה את ליבת הרשת ל-100 ג'יגה-בייט

לקראת האולימפיאדה: בזק שידרגה את ליבת הרשת ל-100 ג'יגה-בייט

החברה החליטה לבצע את השדרוג בגלל קיומם של המשחקים האולימפיים ולאור העובדה שהגלישה בחופש הגדול עולה בשיעור של בין 10% ל-20% ● בזק השקיעה חמישה מיליון שקלים במהלך, שכלל גם שדרוג תוכנה ועיבוי שהתבסס על המתגים של ג'וניפר

מאת 25 ביולי 2012, 12:19 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים ביום ו' הקרוב הכריזה בזק על הגדלת ליבת הרשת שלה לקיבולת בהיקף של 100 ג'יגה-בייט. זאת, על מנת לאפשר לגולשים לצפות בשידורי האולימפיאדה ברשת, שמאחר שהיא מתקיימת בלונדון יועברו בשעות היום.

יצוין שהאולימפיאדה נערכת בתקופת החופש הגדול של בתי הספר – תקופה בה גדלים שיעורי הגלישה ברשת באופן קבוע בשיעור של בין 10% ל-20%. לאור זאת, לצד הצפי בעומסים עקב הפופולריות של המשחקים האולימפיים, החליטה בזק להיערך לעומסים אלה כך שהרשת שלה תעמוד אף בגידול של 200%.

בזק שדרגה את הקיבולת בשיעור הגלישה פי 10 באזורים רבים בארץ, הידועים כאזורי העומס העיקריים, על מנת לאפשר למירב הלקוחות לגלוש בו זמנית ללא תקלות והפרעות וכן לקלוט ולהעביר את כמות התנועה הרבה על גבי רשת האינטרנט.

כמו כן נערך עיבוי לליבת הרשת ולנפח התנועה בה, בהתבסס על המתגים של ג'וניפר (Juniper). מתגים אלה מאפשרים העברת תנועה בנפח של 100 ג'יגה-בייט.

הרשת של בזק אף עברה שדרוג תוכנה, על מנת להעלות את הזמינות, היציבות והשרידות שלה. על פי החברה, המהלך יבוא לידי ביטוי בפחות תקלות ללקוחות ובזמינות גבוהה יותר של מוקדי השירות.

לקראת האולימפיאדה: בזק שידרגה את ליבת הרשת ל-100 ג'יגה-בייט Reviewed by on . לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים ביום ו' הקרוב הכריזה בזק על הגדלת ליבת הרשת שלה לקיבולת בהיקף של 100 ג'יגה-בייט. זאת, על מנת לאפשר לגולשים לצפות בשידורי האולימפי לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים ביום ו' הקרוב הכריזה בזק על הגדלת ליבת הרשת שלה לקיבולת בהיקף של 100 ג'יגה-בייט. זאת, על מנת לאפשר לגולשים לצפות בשידורי האולימפי Rating:

הגיבו